Bir Veda Mektubudur Bu Sana Hiç Verilmeyecek

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Bir Veda Mektubudur Bu Sana Hiç Verilmeyecek

Bugün sensizliğe ilk adımlarımı atıyorum. Biliyorum zor olacak sensizlik, Biliyorum gülmeyeceğim artık, saatler geçmek bilmeyecek ve ben unutacağım mutluluğu.Oysa ben sadece seninle bir gecede olsa yan yana olmak ve ben senin gözlerinde sonsuza ulaşmak istemiştim. Seni sevmiştim ben.

Sonra Senin yerini sensizlik aldı. Uzağımdaydın artık. Gel diyordum, gecenin en sessiz ve en kuytuluğunda. Unutmuştu uykuyu gözlerim ve haykırıyordum, neredesin sevgili, bak yalnızım ve çaresiz. Boşluğa uzanıyordu ellerim seni arıyordum şehrin hüzün kokan sokaklarında. Ama son yoktun, gitmiştin bir daha geri gelmemek üzere. Beni sensizlikle beni sessizlikle bir başıma bırakıp gitmiştin. Belki haklıydın ama ben sensiz nefes alamazdım biliyordun bilmesine gittin sana gitme kal diyemedim..

Sen Gittin ve Ben Son defa baktım Güneşe, Son defa Güldüm, Son kez kalbim çarptı giderken.Gözlerimi boşluğa diktim ve uzaklara baktım, gülüyordum artık. Yaşadığımız her şey dün olmuştu ve bitmişti umutlarım,özlerim düşlerim..

Sonra Kapattım Gözlerimi bir daha açmamak üzere.

Sana senin arkandan ağlamayacağım demiştim ben sözümü tuttum ve arkandan bir damla bile gözyaşı dökmedim..

Şimdi ben gidiyorum..

Ve Seni Yaşayamadığım günlerime, seni yitik düşlerime hapsediyorum.

Bir sonbahar akşamıydı Yüreğimin Sensizliğinle Başbaşa Bırakışının Ertesiydi

Sararmış Yapraklarda Aradım Kokunu, Gökyüzüne Baktım Belki Son Kez Seni Görürüm Diye Yıldızlara Baktım Ama Sen Yoktun.

Gözlerim Doldu Ağlayacaktım,

Ağlamadım

Elime Kağıdı Kalemi Son Kez Aldım

Satırlar birbirini takip etti. Seni Ne Kadar Çok Sevdiğimi ve Sensiz Yaşamanın İmkansız Olduğunu Bir Kez Daha Yazdım, sonra ona sarıldım sen diye.Sen kokuyordu satırları.

İçinde Sen Vardın Ve Sana Sevdam Vardı Sana Hiç Ulaşmayacak bu Veda Mektubumda…

Bensiz Mutlu Olurmusun Bilmem Ben Sensiz Bir Geceyi Bile Sabah Etmeyecektim Öylede Oldu Sevdiğim

Mutluluk Senin Olsun Sevgili Şimdi Gitme Sırası Bende

Belki Bir Sonbahar Akşamı Ağaçlar Yapraklarını Dökerken Sızlarsa Yüreğin, Gözlerinden Bir Damla Yaş Dökülürse

Bil ki Ben Ağlıyorum Uzak Bir Şehrin Sahipsiz Bir Köşesinde.

Rüzgarı Dinle Bir Ses Duyacaksın Derinlerden Gelen

“Sensiz Aldığım Her Nefes Haram Olsun Sevdiğim Ben Sensiz Hiç Yaşamadım Yaşayamadım., ”

Çok Sevdiğini Unutmaman Dileğiyle…

Serdar YILDIRIM