• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Veda Busesi :))

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Şimdi bir hesap yaptım foruma geleli tam 5 yıl 6 ay olmuş . Dile kolay . O gün doğan çocuk bu sene okula başlıyor :)
Kimimiz Google dan sonra ilk çerezi açtı belki yıllarca . Belki de ana sayfamızdı :)
Geldiğim de kimler vardı şimdi kimler var . Hiç gelen gideni aratmadı . Öyle bir yerdi burası .
Eskileri de özledik tabi . Selam olsun onlara da .
Çoğu zaman eğlendik .
Yeri geldi ağladık . Hüzünlendik .
Kaç gece farklı yerlerde radyo başında aynı nakaratı mırıldandık . Beraber efkarlandık . Beraber oynadık :)
Kimi zaman manasızca tartıştık , kalp kırdık . Bundan fayda beklercesine .
Ama hiç küs kalmadık . Şeytana nispet yaparcasına . Bilirdik aile içinde olurdu böyle şeyler .
Şairlerimiz doktorlarımız öğretmenlerimiz mali müşavirlerimiz oldu . Ve her daim Aşıklarımız :) Hepsinin ortak özelliği de İnsanlıklarıydı . Artık çok rastlanmayan günümüz de .
Saatlerce süren muhabbetlerimiz . Kalplere dokunan sohbetlerimiz vardı . Ve ekran başında sınırsız gülümsememiz :)
Öğrendiklerimiz , öğrettiklerimiz yanımıza kar kalandı . Hep paylaştık karşılıksız .
Belki de bazıları için burası bir hazırlık sınıfıydı hayata . Gerçek hayatta yaşayamadıklarını burada tatdılar belki .

Şöyle düşündüm de çok şey gördük yaşadık burda . Güzeldi .
Köşeye çekilmenin zamanıdır .
Gitme vakti artık .Belki bir yerlerde yine karşılaşırız .
İlk üyesinden son üyesine kadar hepinize selam olsun . Yanlış bir şeyler söylediysem şimdiye kadar da affola .
Hakkınızı helal edin . Benim varsa helal olsun . Allah a emanetsiniz hepiniz .

Unutmadan çArşı diyince ben geleyim aklınıza Sakın başkasını getirmeyin aklınıza bozuşuruz . Sloganınız da '' La vittoria sara nostra '' olsun :)

Birde Kendinize iyi bakın ;)
Haa bir de kafanıza şapkadan başka bir şey takmayın ;)

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Ne yaptın kanka böyle ya gece gece kalp krizimi geçirteceksin bize bu kararı alma sebebini merak ettim her zamanki meraklı melahatlılığımda tam formunda..ve çarşısız olmaz bu forum efsanesiz kartalsız hiç olmaz..Ne için neden bilmem ve neden ne olursa olsun bu kararı alma nedeninde arada sırada olsa bir selam bekliyorum ben kendi adıma ve açıkçası nayır nolomazz demek geldi içimden ama kararına saygı göstermek istiyorum her ne kadar bu kararını onaylamasamda :(

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hayırdır yaa nereye..
Böyle nedensiz mi gideceksin söylemeden? :)
Madem aileyiz, bunca zaman bir hukukumuz var en azından gitme nedenini bilseydik..

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Ne yaptın kanka böyle ya gece gece kalp krizimi geçirteceksin bize bu kararı alma sebebini merak ettim her zamanki meraklı melahatlılığımda tam formunda..ve çarşısız olmaz bu forum efsanesiz kartalsız hiç olmaz..Ne için neden bilmem ve neden ne olursa olsun bu kararı alma nedeninde arada sırada olsa bir selam bekliyorum ben kendi adıma ve açıkçası nayır nolomazz demek geldi içimden ama kararına saygı göstermek istiyorum her ne kadar bu kararını onaylamasamda :(

Selamı kesmeyiz Sıkıntı etme o konuyu Kankam :)

Hayırdır yaa nereye..
Böyle nedensiz mi gideceksin söylemeden? :)
Madem aileyiz, bunca zaman bir hukukumuz var en azından gitme nedenini bilseydik..

Şöyle bi dolanıp gelcem :)
Pek ele avuca gelecek bi sebebim yok aslında . Normal hayata dönecem biraz ;)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Şöyle bi dolanıp gelcem :)
Pek ele avuca gelecek bi sebebim yok aslında . Normal hayata dönecem biraz ;)

Kızdırıyorsun beni :)
Biz anormal hayatta mıyız yani :D
Hem normal hayatla, sanalı bir arada yürütemiyor musun :)
Daha saymama gerek var mı :D
Otur oturduğun yerde ve normal hayatınla sanalı karıştırmadan yürütmeye çalış beni de getirtme oraya :)
Ele avuca gelecek sebebi yokmuş. Madem sebebin yok ne diye uğraştırıyon bizi zamanımızı alıyon :D
Bak bir daha yazmam buraya kal ve otur şurada bende konuyu kilitlim zevkle :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hayırdır Efsane ya. Artık forumun köklerinden biri iken niye ihtiyaç duydun ki buna ??? Valla moralim bozuldu yani. Umarım bir kez daha gözden geçirirsin kararını.