• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir söz fısılda..

Surly

Üye
“Dünya böyledir: sinsiler zorbaları yüceltir, üçkağıtçılar hırsızlara cömert davranır, yalancılar sapıklar için duygusal şarkılar söyler. Buna karşılık çulsuzlar garibanları dolandırır, dindarlar inançlıları lanetler, mazbutlar iffetlileri iğfal eder. Kötülük kendini ilkesel ve pratik iyilikle ikame eder. iyilik ise sınayıcı ve bedel ödetici bir örüntü içinde kendi ideallerini yakarak yol alır. Şeytan, kutsal kitaplardan alıntı yapmayı sever. Meleklerse daima görmezden gelinir.”
— Ruhi Mücerret​

Surly

Üye
Bazı şeyler için vaktim yok…Kibirli olduğumdan değil,sadece daha fazla canımın yanmasını ve beni mutsuz eden şeylerle vakit harcamak istemediğimden…Hayatımda geldiğim noktada alaycılık,aşırı eleştiri,aşağılanma ve herhangi bir doğal ihtiyacımın görmezden gelinmesine sabrım yok.Beni sevmeyen insanlarla iyi geçinme,birlikte olma isteğimi kaybettim.Bencil,ikiyüzlü,sahtekar,ucuz övgüleri olanlara hayatımda yer vermeme kararı aldım.Ne seçici bilgeliğe, ne akademik kibire, ne de popüler dedikodulara tahammülüm yok.Bu dünyada karşıtların bir arada yaşayabileceğine inanıyorum,bu yüzden katı ve sivri ilişkilerden kaçınıyorum.Dostluklarımda, ilişkilerimde sadakete ve saygıya önem veriyor,cesaretlendiren, teşvik eden cümleler kuramayan insanlarla bir arada olmayı bırakıyorum.Abartılı her şeyden sıkılıyorum.Ve en önemlisi sabrımı haketmeyenlere hiç sabrım yok artık.

Merly Streep​