• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Şarkı Arıyorum

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Cengiz Celik'in bir şarkısını arıyorum hiç bir yerde yok bir şansımı deneyeyim dedim acaba ben bulurum diyen biri çıkar mı?
Şarkının ismi tanıma beni belli mi olur belki de sizin arşivlerinizde çıkar bu şarkı

Çözüm
Buyrun, ister dinleyin ister indirin, bu albümdeki diğer şarkılar da elimde bu arada. Artık en iyi cevap olarak bunu işaretlersin. :D

İndirmek ve dinlemek için

Şarkıyı indirmek için çalma listesinin sağındaki 3 noktaya tıkla, indirme linki görünür. İndiremezsen haberim olsun.

Eğer istersen bu albümdeki diğer şarkılar:
01. Cengiz Çelik - Ayrılalım
02. Cengiz Çelik - Sıkı Sıkı Tut
03. Cengiz Çelik - Yollar
04. Cengiz Çelik - Nazey
05. Cengiz Çelik - Şansıma Bak
06. Cengiz Çelik - Yanlız Seni
07. Cengiz Çelik - Tanıma Beni
08. Cengiz Çelik - Limin Dağlar
09. Cengiz Çelik - Bak Geline
10. Cengiz Çelik - Gidecekmisin
11. Cengiz Çelik - Karsa Giderim (Potpori)

Tümünü indirebilirsin. :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@AybüKe, sana Cengiz Celik - Tanıma Beni aldı şarkının klibi mi lazım yoksa mp3 olarak şarkı mı. Benim elimden bir şey kurtulmaz mp3 olarak bulabilirim, yok illaki klipi de lazım dersen onu da kendim hazırlarım :D:D

Ama halledebilirsem cevabın en iyi cevap olarak işaretlenmesini isterim.. Bu en iyi cevap olayı forumda bir prestij olayına dönsün demi ama :D Soru cevap bölümünün çerçevesini de biraz genişletip geliştirelim istiyorum aslında. :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
@AybüKe, sana Cengiz Celik - Tanıma Beni aldı şarkının klibi mi lazım yoksa mp3 olarak şarkı mı. Benim elimden bir şey kurtulmaz mp3 olarak bulabilirim, yok illaki klipi de lazım dersen onu da kendim hazırlarım :D:D

Ama halledebilirsem cevabın en iyi cevap olarak işaretlenmesini isterim.. Bu en iyi cevap olayı forumda bir prestij olayına dönsün demi ama :D Soru cevap bölümünün çerçevesini de biraz genişletip geliştirelim istiyorum aslında. :)
Mp3 olsa kafi klbi var mı yok mu bilmiyorum hiç farketmez bana

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Buyrun, ister dinleyin ister indirin, bu albümdeki diğer şarkılar da elimde bu arada. Artık en iyi cevap olarak bunu işaretlersin. :D

İndirmek ve dinlemek için

Şarkıyı indirmek için çalma listesinin sağındaki 3 noktaya tıkla, indirme linki görünür. İndiremezsen haberim olsun.

Eğer istersen bu albümdeki diğer şarkılar:
01. Cengiz Çelik - Ayrılalım
02. Cengiz Çelik - Sıkı Sıkı Tut
03. Cengiz Çelik - Yollar
04. Cengiz Çelik - Nazey
05. Cengiz Çelik - Şansıma Bak
06. Cengiz Çelik - Yanlız Seni
07. Cengiz Çelik - Tanıma Beni
08. Cengiz Çelik - Limin Dağlar
09. Cengiz Çelik - Bak Geline
10. Cengiz Çelik - Gidecekmisin
11. Cengiz Çelik - Karsa Giderim (Potpori)

Tümünü indirebilirsin. :)

Çözüm