• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

*Bir Nebze Olan Mutluluklar*

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Soğuk bir kış akşamıydı çalıştığım işyerinde mesaiye kalmış ve evimi özler olmuştum biriken işin bugün bitmesi lazımdı ekip arkadaşlarımız hepimiz oradaydık akşamın sessizliği ve insanların işine yoğunlaşmış halleri bana keyif veriyordu çaycı abimizde mesaiye kalmıştı saat 11:30 çaycı abimiz tavşan kanı gibi çay yoksa içen hepsini ben içeceğim gibisinden espiriler yapıyordu masamıza bıraktı çayı ve harika bir görüntüsü var tam çayımı yudumlarken dışarı baktığımda lapa lapa lapa kar yağmaya başlamıştı kar şiddetini epeyi bi artırdıki buna tedbirsiz yakalanan sürücüler zor koşullarda mahsur kalmıştı 1 saat aralıksız devam eden kar yağısı 30- ila 35 cm ulaşınca bizede eğlence çıkmıştı ekip arkadaşlarımız ile çayımızı içtikten sonra dışarıya çıkıp karın tadını çıkarmaya başladık kartopu savaşı yaptık kardan adam yaptık dosya klasörleri içerisinde olan föy (naylon poşet)'ler le kaymaya Başladık o gün unutamadığım bir mutluluk yaşamıştım hayatımızda böyle güzel günler keyifli vakitler geçirmek stresten uzak durmak insanın ruhunu okşaması ömrüne ömür katması gibi bir şey
saygılarla..