• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Liselinin Ürperten Itirafları

~KaÇaK CaDı~

YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU..
Özel üye
Aile içi çocuklarla olan olumlu iletişim,yani yeri geldimi arkadaşça olan konuşmalar öz güven ve ahlaki konuların çocuğa verilmesi. İleriki zamanlarda daha az sorunla karşılaşılır. Elbet anne baba her vakit çocuklarını takip edemezler lakin başı boşta koyamazlar ilgili alakadar olmalıdırlar. Ergenlik çağında ufak tefek sapmalar olsada mutlak aslına dönecektir.

:alkis::alkis::alkis: tam da benim gibi düşünüyorsun katipp çok doğru bende bunları anlatmaya çalışıyorum ama tabiki herkesin fikri ayrı olduğu gibi saygım da sonsuz..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Benim de bütün arkadaşlarım sigara içerdi hatta uyuşturucu kullandığını ögrendiğim biri de olmuştu içlerinde ama hiçbir kuvvet bana bunları denettiremedi. Aile çok önemli evet ama baskı ile hallolacak iş değil. Üniversitenin ilk yıllarında çok gördük yalnız yaşamaya başlayınca ipini koparıp dağıtan tipleri. Aile çocuğun sürekli yanında olamıyor ve denetleyemiyor. Çocuğun özdenetim ve özsaygı geliştirmesini sağlamalı bence, hayatı boyunca çocuğa yapacağı en büyük iyilik bu olur.
Magazin programlarından ve o sahte hayatların sürekli gözümüze sokulmasından ben de nefret ediyorum.