• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir kadının kaleminden:

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
ERKEKLERİN gidip kendilerine bir EŞ bulabilecekleri bir mağaza açılmıştır.
Mağaza 5 katlıdır
ve her kat çıkıldıkça, KADINLARIN özellikleri de yükselmektedir.
Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir:
Herhangi bir katın kapısından içeri giren erkek, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.
Bir gün bir grup erkek arkadaş, kendilerine kız seçmek için mağazaya gider, Ve......
1.KAT:kapıda şunlar yazılıdır:
"Bu kattaki kadınların çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler."
Erkekler yazıları okur ve şöyle derler:
"Eh,hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım."
2.KAT:kapıda yazılanlar:
"Buradaki kadınların iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece güzellerdir."
"Erkekler :
"Hımmmm hiç fena değil ama acaba bi üst katta ne var?"
3.KAT:
"Buradaki kadınların çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derede güzeldirler ve ev işlerine de yardım istemezler."
Erkekler :
"Aman Allah'ım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var."
4.KAT:
"Buradaki kadınların işleri çok iyi, çocukları çok severler, gayet güzel olup, ev işlerine yardım edilmesini istemezler ve ayrıca son derece cazibelidirler.
Erkekler şaşkınlıktan yutkunmaya başlarlar:"
"İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bi düşünün!"
Ve bir kat daha çıkarlar...
5.KAT: şunlar yazmaktadır:
"Bu kat boştur ve sadece erkekleri memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız... ??

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Çok güzel bir yazı, açgözlülüğün sonu. :-D Bunun bir de gül bahçesi versiyonunu okumuştur bir yerlerde sanırım yine bu forumda :-D

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
ERKEKLERİN gidip kendilerine bir EŞ bulabilecekleri bir mağaza açılmıştır.
Mağaza 5 katlıdır
ve her kat çıkıldıkça, KADINLARIN özellikleri de yükselmektedir.
Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir:
Herhangi bir katın kapısından içeri giren erkek, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.
Bir gün bir grup erkek arkadaş, kendilerine kız seçmek için mağazaya gider, Ve......
1.KAT:kapıda şunlar yazılıdır:
"Bu kattaki kadınların çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler."
Erkekler yazıları okur ve şöyle derler:
"Eh,hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım."
2.KAT:kapıda yazılanlar:
"Buradaki kadınların iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece güzellerdir."
"Erkekler :
"Hımmmm hiç fena değil ama acaba bi üst katta ne var?"
3.KAT:
"Buradaki kadınların çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derede güzeldirler ve ev işlerine de yardım istemezler."
Erkekler :
"Aman Allah'ım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var."
4.KAT:
"Buradaki kadınların işleri çok iyi, çocukları çok severler, gayet güzel olup, ev işlerine yardım edilmesini istemezler ve ayrıca son derece cazibelidirler.
Erkekler şaşkınlıktan yutkunmaya başlarlar:"
"İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bi düşünün!"
Ve bir kat daha çıkarlar...
5.KAT: şunlar yazmaktadır:
"Bu kat boştur ve sadece erkekleri memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız... ??
ben bekleyim belki mutait 1 kat daha yapar :))))))))))))))

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Ahaha ben yine kadın erkek ayrımına karşı olarak erkeklerin yerinde kadınlar da olsa yine aynı sonuç olurdu diye yorumluyorum :D
cunku insanın nefsi doymaz :P :D