Bir İki Satır da Biz Yazalım

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Kalpsiz vardi cnm arkadasim...birini sevdi hic evliligi dusunmezken...evlendi..suan cok mutlu evlilikle birlikte cogu seyi cikarmak zorunda kaldi hayattan...cok dert yandim ona beni cok dinledi yol gosterdi...suan pek gorusemiyoruz ama seviyorum onu zor zamnlarimda hep yanimdaydi...omur boyu cook mutlu olur insalllah....

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Zeynom...

bizim karanın davetiyle aramıza katıldı...başlarda nedense sevmedim onu karanın yüzünden olsa gerek:)
ama zamanla kaynaşıp sevdik birbirimizi(aman kimse girmesin aramıza)...Kendi halinde sakin duygusal melankolik bir kız..saf tertemiz bi kalbi var.. Herkesi kendi gibi pırıl pırıl sanıyor..ama öyle değil yavas yavas anlıyor bunu ama zamanla tamamen öğrenicek...Foruma gerçekten gönül veriyor..sahipleniyor...en önemlisi yapmacık değil...ben yapımda nasıl olursa olsun diye değil içinden geldiği için yapıyor her ne yaparsa...Zeynom ya özledim seni bi ara cidden görüşelim artık...bugün neden aklıma gelmedi ki görüşseydik ya keşke..evde kös kös oturuyorum... neysee ben iyiden iyi ye saçmalamaya başlamadan seni seviyorum cicim cerezde reelde herzaman sürsün arkadaşlığımız der ve susarım..:)

Ben bunu nasıl görmemişim yaa :)
Karayı sevme ama beni sev :D
Onla hiç görüşmüşlüğümüz yok mesela senle görüştük. İyide oldu yaa..
Bende seni forumda ilk zamanlar hep soğuk görüyordum ama reelde sıcak cana yakınlığınla tanıdım
Netin gösterdiğine inanmamak lazım :)
Bi gün görüşelim yine:)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Ben bunu nasýl görmemiþim yaa :)
Karayý sevme ama beni sev :D
Onla hiç görüþmüþlüðümüz yok mesela senle görüþtük. Ýyide oldu yaa..
Bende seni forumda ilk zamanlar hep soðuk görüyordum ama reelde sýcak cana yakýnlýðýnla tanýdým
Netin gösterdiðine inanmamak lazým :)
Bi gün görüþelim yine:)

nete gore reelde cok daha sicakkanli..cabuk kaynasip kendini sevdiren biriyim...goruldugu gibi cok da mutavaziyim...goruselim tabiki her daim bn hazirim...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Jeriko...erol abim bnm....minimini kuzucuklarin resmini gonderdi sirf seviyorum bn diye...cok seker seylerdi...cocuklar buyudukce o da vakit bulamaz hale geldi...beni koruyup kollardi abim..hatam olunca uyarir...dogruysam desteklerdi...ozledim varligini...seviyorum seni abim wien abim birakti beni sende birakip gitme olur mu...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
@yaren*

görmeden sevdiklerimden..başlarda birbirimize daha çok vakit ayırabiliyorduk..şu an birbirimize çok zaman ayıramasakta uzaktan takip ediyoruz...seviyoruz birbirimizi...üzüldüğünü hissediyorum bazı zamanlar yanında olmak istiyorum ben burdayım demek...ama sanki bunu söylemem daha çok üzücekmiş gibi geliyor... belkide iyi gelicek...ama arada kalıyorum işte bilemiyorum..benim dolduğum noktada birinin sırtıma dokunması gözümden yaşların akmasına neden olabiliyor... Belkide bundan korkuyorum...onun gözünden düşecek damlalardan...sadece uzaktan takip etmekle yetiniyorum..umarım kırılmıyordur bana...

Düzenleyen yönetici: