bir derdim var :)

Aşk

-A'şk-
Özel üye
merhaba, eskiden @ezgi3535 sayesinde buraya gelmiştim, sonra giremedim vs. size bi derdimi anlatmak istiyorum.
2016'dan beri twitter, facebook vs. gibi yerlerde kendi adıma değil ama fan hesapları açıyordum.
oradaki arkadaşlara kendimi ben olarak tanıtmadım, yani ismimi farklı fotoğraf istediklerinde arkadaşımın ablasının üstelik haberi yokken fotosunu kullandım, doğum yılımı başka gösterdim. 1 yıl hatta bazıları 2 yıldan beri çok yakın arkadaşlarım oldu. bu yaptığım aptallık biliyorum. yeni aklım başıma geliyor sanırım. niye yaptım bilmiyorum. bi yanım diyor ki itiraf et, diğer yanım diyor ki itiraf edersen onları kaybedersin. ne yapayım bilmiyorum fikir almaya geldim

Aşk

-A'şk-
Özel üye
reel olmak istiyorlar, fotoğraf istiyolar. bi yanım diyor açıkla ama açıklarsam onları kaybederim, yalancı olurum. ve o kadar iyi insanlar ki.. ne yapacağımı bilmiyorum

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Büyüyorsun artık @Aşk Eğer bir yerden birileri durumu fak eder ya da en önemlisi arkadaşının ablası fark ederse sanırım yaşam boyunca altında ezileceğin bir durumla karşı karşıya kalacaksın. O yüzden yavaş yavaş hesaba daha az girerek bir süre sonra tamamen fotoğrafları falan kaldırıp olayı kapatmak. :)

Aşk

-A'şk-
Özel üye
Büyüyorsun artık @Aşk Eğer bir yerden birileri durumu fak eder ya da en önemlisi arkadaşının ablası fark ederse sanırım yaşam boyunca altında ezileceğin bir durumla karşı karşıya kalacaksın. O yüzden yavaş yavaş hesaba daha az girerek bir süre sonra tamamen fotoğrafları falan kaldırıp olayı kapatmak. :)

dm'lerine atmıştım ve kaydetmemelerini söylemiştim. aptalım ben. ergenlikten dolayı sanırım böyle bi saçmalık yaptım. kısa zamanda baya samimi olduk bana çok değer veriyorlar. 2015'ten beri falan o ortamlardayım nasıl koparım bilmiyorum. onlar benim için, ben de onlar için çok değerliyim ve onlar dediğim dediğim cidden baya fazla. yanıtınız için teşekkür ederim deneyeceğim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sonuçlarını düşünmek lazım ama, ortaya çıktığında kesinlikle düzeltilemeyecek sorunlar yaşarsın. Tabi karar senin. :)

Aşk

-A'şk-
Özel üye
Demek ki durum artık seni de rahatsız etmeye başlamış. O halde bir şeyler yapma zamanı gelmiş demektir, süreç uzadıkça daha çok rahatsız olacaksın muhtemelen.
ne yapmamı tavsiye edersin? akıl almaya geldim. küçükken yaptığım aptallıkların sonuçlarının böyle büyük olmasını istemezdim