Bir Anneden Kızına...

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P

0e493d997800e8fb9c045b5989f51035.jpg

Bir Anneden Kızına...

●Yaşlandığımı gördüğün gün senden sakin olmanı rica ediyorum ama, her şeyden önemlisi neler yaşıyor olabileceğim konusunda benimle empati kurmanı rica ediyorum.

●Seninle yürüyüşe çıktığımızda tekrar tekrar aynı şeyi söylüyorum ya , bana "anne daha 5 dakika önce aynı şeyi söylemiştin" deme.

●Sadece beni dinle...
Küçük bir çocukken sana aynı hikayeyi defalarca okumamı istediğin günleri hatırla.

●Banyo yapmak istemediğim zaman kızma ve beni utandırma.

●Hatırla , sen küçük bir çocukken banyo yapmak istemediğin için benden nasıl da kaçardın ve ben bin bir tane bahane ile seni banyoya sokmaya çalışırdım.

●Yeni teknolojiler ve gelişmeler konusuna nasıl da cahil kaldığımı gördüğünde bana kızma, biraz zaman ver yeni şeylere alışmam için.
Beni destekle.

●Hatırla canımıniçi, sen küçükken nasıl da senden beklenen pek çok şey vardı.

●Elbiselerini giymen, doğru yemek yemen, saçlarını toplaman gibi...

●Bana kızma.Sadece sakin ol.
Seninle sohbet ederken sık sık ne hakkında konuştuğumuzu unuttuğumda kabalaşma, sinirlenme.

●Unutma, benim için en önemli şey seninle olabilmek.

●Yaşlı ve yorgun bacaklarım artık eskisi kadar hızlı hareket edememeye başladığında, elimden tut.

●Tıpkı ilk yürümeye başladığın gün benim sana elimi uzattığım gibi...

●O günler geldiğinde üzgün olma , üzülme.

●Sadece benimle ol ve yaşlılık denen bu yola girdiğimde, hayatımın sonlarına doğru bana tek gerekli şeyin sevgi olduğunu unutma...

●Ve ben birlikte paylaştığımız bu sevgi dolu zamanlar için her zaman sana minnettar olacağım.

●Büyük bir gülümseme ve kocaman bir kucaklama ile sana söylemek istediğim tek şey, seni ne kadar çok sevdiğimdir canım çocuğum."