Bir Anka Kuşu..

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Ruhumun kabul etmeyeceği şeyleri, yaşıyor buldum kendimi.Ben ona nasıl anlatırdım?
O bir daha merhaba etmemi istemezken ben onunla aynı yolda gidiyorum.Nasıl derim hala dostumsan tut elimden diye.Bana değer verdi bir şekilde bunu biliyorum.Ama bildiği zaman bana karşı çok acımasız olacak ve sırtını dönecek..
Hakkı var ama, sonuçta dostluğa dair hikaye vardır."Elinde kanlı çuvalla gidince seni boş çevirmeyecek kişidir dost."

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Bana ne sen iyi gelirsin ne de başka biri. Bana ben bile iyi gelemedim. Sürekli kanayan yaranın kabuğuyum ben bu hayatta. Birileri kaldırırken sen benim kabuk olmama yardım etsen ne fayda, bak işte kanıyorum en onulmaz yerlerimden.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
O değil de 2016'da büyüdüm demişim,
Şimdi bence artık yaşlandım. Bir zaman sonra da kesin ben öldüm falan deyip daha fena cümleler yazacağım.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Benim için doğru bir arkadaşsın ama öyle kötü bir ortamdayız ki samimiyetimiz biraz ilerlese bizi anlamazlar.

Sana araladığım kapıdan içeri de girmediğinden daha fazlasını paylaşmak mümkün değil gibi geliyor.

Ama bir gün özgür olursak seninle her ortam daha rahat olacak.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Öyle çok korkuyorsun ki olmama ihtimalini silmek için tüm boşlukları dolduruyorsun.

Korkarım mezara bile yine böyle bir düşünceyle gireceksin.
Ölmek için değil, yanımdaki boşluğu doldurmak için.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Beni sana çeken ve kederini dindirmek telaşına düşüren neden ne hiç bilemedim.
Gönül bağı desen değil kan bağı hiç değil.

Ve senin beni kah umursar kah umursamaz tavırların hiç yardımcı olmuyor.

Uzattığım dost elini itmesen ya.