Bir Anka Kuşu..

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Gittiğim yol yol değil de harbi harbi manzarası değiyor be..
Açık konuşmak gerekirse hayatımın belli dönemlerinde doğru insan olma çabalarım oldu. Ama son günlerde deliler gibi sınırı aşıyorum. İlk değil bu ama hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

I have three bf. Why? Just I want this.

Son olarak.. İlk değil.. Güvenilmezliğin sınırlarını zorlamaktayım..
Özgürlüğün tadı bambaşka..

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Sadece O var..diğerleri saf dışı. Ama neye döndüğümü bir ben bir Allah biliyor. Bir gece yarısı tel örgülerin ardından konuştuk ağlaya ağlaya..
Dönüş yolunda düştüm..O giderse gerçekten düşeceğim ve acılar fiziksel olmayacak.

Keşke böyle bağlanmasaydım.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Bana 1 senemin birlikte geçtiği insan yüz çevirdikten sonra, başka tanıdıklarım her şeyi yapabilirdi belki ama umurumda değildi.
Her şey güzel gidiyor gibi. Hayırlısı sadece. Adamın yüzüne bakınca, yuva görüyorum ben. Bu adamla evlenilir.
Çoluk çocuğa karışılır. Hoş, bir sürü bir sürü pürüzler var. Bakma bana sen günlük.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Onunla düğüne gittik. Dans etmeden geçen bir düğün oldu benim için. Hem benimle dans da etmedi. Öküz herif. Gönlümü almak için arabada tutmuş elimi oynuyor.. Trip attım bir süre ama sonra baktım başımı göğsüne koymuşum. Bu adam benim iyi insan olma yoluna çıkış biletim..Birlikte türlü delilikler yapsak bile, ben elimden geldiğince iyi biri olmaya çalışıyorum.
Diğer yandan, ağlayışını görmek de üzücü oldu. O mavi gözleri ağlamasın diye günlerce ağlayabilirim ben.

Bana yüz çevirenler 2 gündür beni yanlarına çekmeye çalışıyorlar. Ama ben buz gibiyim. "Yarın hatrımı sorsan ne olur, bugün hevesimi kırdın bir kere.." diyor ya şarkıda işte o hesap..

Öyle işte..Bu deli kız, eşek tepmişe döndü çünkü aşırı aşık oldu. Onu kaybetmemeliyim..
Bu şarkı durumu anlatır..

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Biz mi zamanı hızlı tüketiyoruz yoksa zaman mı bizi tüketiyor anlamıyorum. Kasım ayında vize zamanı gelecek.. Ders çalışmamanın cefasını çekecekmişim gibi geliyor..

O değil de dün ailesiyle tanıştırmamasına biraz içim üzüldü. Ama biz daha yeniyiz.. O yüzden ben kendim daha erken dedim. Yine de düşünceler illa zihnimi buldu işte.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Yukardaki iletimden 1-2 gün sonra birlikte ablasının evinin oraya gitmiştik.. Ailesi de evini taşımıştı ablasının.. Yardıma gelmişlerdi işte.
Ben aşağıda arabada kalmayı teklif ettim. Ama yukarda annesi görmüş davet etti. Nar ve kavunu meğer 45 dakikada yiyebilirmişim.
Yani tam olarak sevgilisi olduğumu demedi ama onlar farkındalardı... Ailen napıyor sen napıyorsun vs.. Oğlumuza ders çalıştır dgs girmeye teşvik et vs dediler.. Bizi dinlemiyor seni dinler mesajları.. :D

Geçenlerde Sinop ,Sakarya, Kastamonu vs gezdik.. Arkadaşımızın asker eğlencesine gittik.
Bizi ayrı uyutacaklardı diye kaçtık gidip arabada uyuduk. :D
Erfelek şelalerinde defalarca düştüm. O dikkat etmese ben orda ölürdüm... Ben gibi sakarı yok ki.

Çok şükür iyi gidiyor. İçimi üzen motorunu sattı arabasını yaptırıyor şu anda. Ama üzülüyor biliyorum.
Kafasını dağıtmaya uğraşıyorum olabildiğince...
Bugün Eskişehir'deydi.. Özledim.. Öte yandan anne yemeği yiyor mutluyum.. Ben depresyonlu yurt kızları ve yurt yemekleriyle uğraşıyorum..Biraz ders de çalıştım. Ama yarın daha da çok çalışacağım.

Bu kadar şimdilik^^

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Vize haftasını beraber atlattık. Sayemde biraz ders çalıştı.. Annesi şok..
Lakin bazı iç burkan ihtimaller (olmuş olan şeyler de )var hani gözüme yaş düşürebilecek kadar acıtabilecek şeyler..
Göz pınarlarımda asılı duruyorlar..

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Onca zaman sonra yenilmiş olarak geldim. Kovdu beni. Onca güçlüğü beraber aştığım adam, beni yapayalnız bıraktı.
odada yalnız uyumaktan korkarım dediğim halde..

Yazık verilen emeklere.. Yazacak gücüm kalmadı ama ilerleyen saatler yazacağım.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Sevgili günlük;
Ne diyebilirim corona sonrası son bir görüşme oldu. Sanırım Mart'ın 2. ya da 3. haftasındaydı. Ve biliyordum bu ona sarılışımdı. Gidebilmek için anneme yalvarmam gerekmişti. Biliyor musun, alnından da öptüm onun. Vedalaştım o gün. Çünkü biliyordum biz onunla artık salgın ortamında görüşemezdik. Zaten sonra işler çok kötüleşti. Detaylar zihnimde silik, sanırım Nisan ayının son haftalarına doğru ayrıldık. Sebebi twitter hesabımın aktifliği. Erkeklerle takipleşmemi ihanet sayıyordu. Neyse o tarihten sonra, beni bilirsin kendimi bir tür yalnızlık kafesine koydum. Zaten uzaktan eğitim dersleriyle uğraşmak zorundaydım. Ondan sonra bir kez 2 hafta kadar flört dönemim oldu ama olmadı onunla.
Hislerim bitmişti ona karşı ve yeni gelende de olacağını hissedemedim. Derken Haziran ayında biriyle tanıştım. Temmuz ayı içerisinde sevgili olduk. Onu deliler gibi sevdiğimi söyleyemem. Zaman içerisinde sapyoseksüel olduğumu keşfettim. Ve onun zekası etkiledi beni.
Aslan-İkizler uyumu yakaladık aramızda. Evde kaldığım süreçte, sana daha evvel söyledim mi bilemiyorum ama tahammül eşiğim iyice azaldı. Birkaç gündür kitap okumaya başladım. Kendime psikolojik açıdan bir çeşit destek uyguluyorum.
Sevgilim başlarda bana yardımcı olamıyordu. Ama artık o da destek. OKB var bende bunda utanacağım birşey de yok. Varlığını tam olarak bu yıl içerisinde çözdüm. Belki de ilişkilerin her çeşidinde yaşadığım zorluk da bundan ileri geliyordu.

Şimdi dış görünüşünden çok zekasına ve anlayışına hayran olduğum biriyle birlikteyim. Mükemmel değil ama zorlamıyorum da. Her şeyi konuşabildiğim ve güvenebildiğim biri. Eğer okullar açılırsa, bir sürü anı biriktirme ve iyice tanıma imkanı bulabiliriz.
Artık biraz daha mantığın ve aklın ağır bastığı ilişki içerisindeyim. Berbat etmemek için takıntılarımı azaltmaya çalışıyorum.

Genel olarak iyiyim. Bir süredir İngilizce bir günlük de yazıyordum. Sanırım en asıl günlük artık orası. Ama seni de ihmal etmemeyi deneyeceğim, söz.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Genel olarak iyi bir gün geçirdim sanırım. Ama günlük, artık üniversiteler açılmalı. Hak ettiğim notları alamıyorum.
Ayrıca artık evden ciddi anlamda bunaldım..

Bugün biraz, geçmişimle ilgili detayları veriyorum hayatımdaki insana. Beni ak, kara her halimle kabullenmeli. Zeki biriyse beni asla yadırgamaz. Şimdiye kadar iyi gidiyor..