• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

BiP ve Yaay Kullanımı İnternet Kotasından Düşmeyecek

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, gerçekleştirdikleri iş birliği neticesinde abonelerinin BiP ve Yaay uygulamalarını internet kotasını düşünmeden kullanabilmesinin önünü açtı.
Türkiye’nin üç büyük mobil operatör şirketi olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, bir yerli bir mesajlaşma ekosistemi oluşturabilmek son derece önemi bir iş birliğine imza attı. Söz konusu iş birliği, yaşanan çalkantılı sürecin ardından WhatsApp’a alternatif arayan tüketiciler için yerli bir çözüm sunmuş oluyor.
Söz konusu iş birliğine göre Türk Telekom kullanıcıları, Turkcell’in mesajlaşma uygulaması BiP’i, Turkcell kullanıcıları ise Türk Telekom’un sosyal medya uygulaması Yaay’ı internet kotalarından harcama yapmadan gönül rahatlığıyla kullanabilecek.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, WhatsApp'a alternatif oluşturmak için güçlerini birleştirdi​

operatörler

Aslen İngiltere merkezli bir operatör olan Vodafone ise iş birliğinde tek taraflı katılımcı olarak yer alıyor. Buna göre hem BiP hem de Yaay, Vodafone'un İletişim Pass paketi kullanıcıları tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek.

Alıntı

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Tüketiciler için müjde niteliğinde haber. İşte böyle olmalı.

Yok katip abem keşke öyle olsa...
Amacı donumuza kadar kontrol altında tutmak.
Veri açısından dünyanın en sorunlu uygulaması Bip.
Kapalı kamera ayarların bile erişim hakkı var. Verilerin kimlerin elinde nasıl değerlendirilir Allah bilir. Verim ülkemde kalsın anlayışı yanlış, benim özelim mahremim benimdir. Hiç. Bir kurum kuruluş ve istihbarata peşkeş çekilmez.
Şu tabloyu incelerseniz anlarsın abim. Teyit te de deyaları bulabilirsin.
artieksitablowhatsapp.jpeg

Masaru

Özel Üye
Özel üye
:)) bence bazi seyler hepsi lafta kaliyor sonra gösteriyorlar aci gercekleri Ben inanmiyorum
Abla yemişim onların bana sunacakları imkanı..
Benim verimi, benim özelim kaydedip satmasınlar biz paramızlada kullanmayı biliriz.
Bedava olan her uygulama sizden bişey götürür.
Ya ben özel okuyan foruma bile girmezken özelim kaydeden uygulama niye kullanayım...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Abla yemişim onların bana sunacakları imkanı..
Benim verimi, benim özelim kaydedip satmasınlar biz paramızlada kullanmayı biliriz.
Bedava olan her uygulama sizden bişey götürür.
Ya ben özel okuyan foruma bile girmezken özelim kaydeden uygulama niye kullanayım...
Kesinlik katiliyorum bedavami bunlar bedava birsey sunar maksat insanlari daha iyi kontrol etmek amacli

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben bu olaylari ayni secim vaaadlerine benzetiyorum köprüyü gecene kadar esege dayi köprüyü gecince semeri geri vuruyorlar :)))