• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bilinçaltı Testine Göre Senin Dünyaya Geliş Amacın Ne?

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye

Dünyaya şifa dağıtmaya gelmişsin!​

Dünyaya şifa dağıtmaya gelmişsin!

Sen bu dünyaya tüm canlıların derdine derman olmaya gelmişsin. Seni farklı kılan şey duruşunla, sesinle ve konuşmalarınla insanları sakinleştirebilmen ve onlara huzur aşılayabilmen. Kuvvetli sezgilere sahipsin vu bu nedenle karşındakinin ne hissettiğini çok rahat anlayabiliyorsun. Herkesin hayatında senin gibi birine ihtiyacı var.

o ne diosa doğrudur :-))

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Dünyaya keyif almak için gelmişsin!

Sen bu dünyaya kahraman olmak için gelmişsin. Yaptıkların ve yapacakların bu hayatta bir iz bıraksın istiyorsun. Her zaman büyük ideallerin peşinden koşuyorsun. Fedakarlık yapmak senin için sıradan bir şey. Cesaretin ise insanları kendine hayran bırakıyor.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sen bu dünyaya kahraman olmak için gelmişsin. Yaptıkların ve yapacakların bu hayatta bir iz bıraksın istiyorsun. Her zaman büyük ideallerin peşinden koşuyorsun. Fedakarlık yapmak senin için sıradan bir şey. Cesaretin ise insanları kendine hayran bırakıyor.

buda herseyde aynisi cikiyo :)))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu dünyaya iyilik yapmak için gelmişem!!!😏
Dünyaya iyilik yapmak için gelmişsin!

Senin bu dünyaya geliş amacın yapabildiğin kadar çok iyilik yapmak. Etrafında yaşanan şeylere karşı asla kayıtsız kalamıyorsun. Nerede kimin bir yardıma ihtiyacı varsa mutlaka koşuyorsun. Çok hassas ve düşünceli bir insansın. Dünya senin gibi insanlar olduğu için güzel bir yer.

ben iyilik meleği miyim ya😁

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Çocuk ol dedi oldum
Genç öl defi oldum
calis kazan dedi yaptım
Yaslan dedi yaşlandım
Öl deyince öleceğim
Hayattaki amaç bu