Bilgisayarınızdaki veya İnternetteki Bi Resme, "imgur.com"dan Resim Linki Alma..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
İnternetteki mevcut bi resme tekrar link alma işlemi

1. Öncelikli olarak imgur.com'u açıyoruz.. İmgur.com'da "Web" yüklemeyi kullanacağız..

imgur1.jpg

2. Resmimizi nereden alıyorsak, o konudaki resmin mevcut linkini almamız gerekmektedir.. Resimlerin mevcut linkini BURADAKİ KONUDA anlatıldığı gibi alıyoruz.

3. imgur.com'daki Web yüklemeye tıklayıp, Resim linkini aldığımız linkleri tek tek Web yükleme ekranına yapıştırıyoruz. Ve "Upload" diyerek yükleme işlemini başlatıyoruz..

Not:
Ben linki forumumuza ait olan bi konudan aldım resim linkini.. Alttaki resimde örneği görünmektedir.. Azıcık CeReZFoRuM.CoM' un reklamı olsun dimi :)

imgur2.jpg

4. Resimde göründüğü gibi yükleme işlemi yapılıyor..

imgur3.jpg

5. Ve resimlerin yüklenmiş hali.. Resimde göründüğü gibi her resimi sırasıyla seçip,
"[ img ] [ /img ]" kodu içinde verilmiş linkini kopyalayıp konunuza yapıştırabilirsiniz. Ben 3 tane resim linki yüklediğim için, 3 tane resim bulunmaktadır
imgur4.jpg

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
:):):) eee Güzelmiş daha kolay yollarda var sanırım ....

güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bilgisayardan İmgur'a Resim Nasıl Yüklenir ve Link Nasıl ALınır?

10 resmimize sırasıyla geçerek, sağ taraftan hepsinin resim linkini kopyalayıp, "Yeni konu penceresinde linkleri sırasıyla yapıştıralım. Ve Konumuz tamamdır, artık konumuzu açabiliriz..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
:):):) eee Güzelmiş daha kolay yollarda var sanırım ....

güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık

Evet kolay yollar var. Fakat bu size zor görünsede pratikte çok kolay sadece 1-2 dakikanızı ayırmanız daha kaliteli ve sağlıklı konular açmanızı sağlayacaktır.. Diğer türlü copy paste olarak eklenen resim başka sitelerin reklamına neden olabiliyor. resim linkleri kendi sitelerinden alınmış olduğunda yada resim linklerinde verilen url lerde alınan yerin linki çıktığında, forumumuz onların reklamını yapmış oluyor ki sizlerin onca emeği onlara yarar sağlıyor malesef.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Çok güzel bir anlatım olmuş emegine sağlık Gülüm. Oldukça basit ve kısa sürede resimler upload edilebilir ve bizlerde başka sitelerin reklamını yapmamış oluruz :)