Bilgisayar Programcılığı Staj Raporu

Suskun

V.I.P
V.I.P
Bilgisayar Programcılığı Stajı Hakkında Bilgi , Bilgisayar Programcılığı Staj Konuları ve Staj Defteri örnekleri

Bilgisayar programcılığı staj hakkında bilgiler ve staj defteri örnekleri;

Staja başladınız, neler yapabilirsiniz...

Stajınızın ilk günü iş arkadaşlarınızla tanışın, iş ortamındaki malzemeleri tanıyın, ofisi tanıyın. Gittik arkadaşlarla tanıştım şöyle yaptım böyle yaptım yazın. Stajınızın her günü için ayrılan sayfaya 10 satırdan az yazmamaya gayret gösterin.

Sonraki günlerde kendi kendinize problem yaratın ve çözüme kavuşturun. Mesela bilgisayarın sesi çıkmasın ertesi gün bilgisayar kendiliğinden kapansın, sonra internete bağlanmasın. Eğer aklınıza sorun gelmezse format atın, driver yükledim gerekli programları yükledim vs. Zorda kaldıkça format attım yazın. Yazılım konusu da yazmanız gerekirse bir gün müşteri kayıt formu oluşturdum diyebilir, ertesi 2. gün müşteri düzenleme tablosuyla uğraştım yazabilirsiniz. Üretmiş olduğunuz senaryoları uygulayın ve sonuçlarınızı defterinize yazın. Aksi halde staj sınavlarında zor durumda kalabilirsiniz. Veya bazı problemleri iki kere yazın ama tabii ki yazdıklarınız denedikleriniz diğerinden farklı olsun.

Dosyalar 5 adet Word dosyası şeklindedir. Zipli dosyayı açtığınızda 5 adet staj dosyası örneği karşınıza çıkacaktır.

Boyut: 358 Kb

Staj dosyalarını indirmek için