Beyazmasallar İle Keyifli Bir Söyleyişi

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
AybüKe
Merhaba canım beni kırmayıp röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkürü bir borç bilirim :)Beyazmasallar kimdir , ne yer ,ne içer,boş zamanlarında neler yapar

beyazmasallar
Rica ederim ablam ne demek?

Adım Beyza 18 yaşındayım. Cok yemek seçen biriyim o yüzden pek belli olmuyor ?
Boş zamanlarım da elimden geldiğince kitap okumaya çalışırım ya da film izlerim bunları yapmazsam kesin uyurum başka
yaptığım bir şey olmuyor ?

e4cda3024a.gif

AybüKe
Peki sen ne tür yemekleri tercih edersin ablası:) ?Sevdiğin ve sevmediğin yemek türleri nelerdir?

beyazmasallar

Aslında et, süt, yumurta,balık her türlü hayvansal gıdayı pek yiyemiyorum vejeteryan değilim ama bunları yiyemiyorum değişiğim biraz ? Bunlar haricinde yiyorum
..
Nn0JLQ.gif

AybüKe
Ay bunlar haricinde ne kaldı ki kız geriye sen ne ile besleniyon anacım:) dur galiba sen yeşillik yiyorsun;)
Peki Beyza'nın mutfakla arası nasıldır?Bu konuda deneyimleri oldu mu?

beyazmasallar
Ya abla ?? daha geriye bir sürü şey vaar..
Mutfakla aram iyidir ama en çok tatlıya iyi?

AybüKe
Bize o zaman deneyimlerinden bahseder misin ?Tatlıyla aran iyiyse severekte yapıyorsundur değil mi?

beyazmasallar
Evet zaten sevmediğim bir şeyi hiçbir şekilde yapamıyorum. En güzel yaptığım tatlı da fincan tatlısı yani çoğu kişi genellikle hep bunu ister..

AybüKe
Peki :)
Birazda seni tanıyalım o zaman ;)
Beğendiğin ve beğenmediğin huyların nelerdir? Çevrendekiler tarafından beğenilmeyen huyların aynı mı farklı mı?Değişmesini istediğin bir huyun var mı?

5a63OM.gif

beyazmasallar
Beğenmediğim bir huyum yok açıkçası çünkü düşüncelerimin, davranışlarımın yanlış olduğunu düşünmüyorum. Ama insanlar hep olaylara çok sert bakmamdan şikayetci yani nasıl desem bende biraz ya hep ya da hiç düşüncesi var , ikinci şansı da vermem kimseye ketun olabilirim hatalar karşısında bu huyumu beğenmiyorlar.

AybüKe

Ama haklısın bazı insanlar ikinci bir şansı hakketmiyor
Ketunluğa gelince sende ben kendimi görüyorum ya ?
Seni neler üzer?Neler mutlu eder?

beyazmasallar

??
Beni daha çok sevdiğim insanların yapma dediğim şeyleri yapmaları üzüyor değer vermediğim insan istediği kadar yapsın pek umrumda olmaz.
Beni mutlu etmek kolay aslında çikolata alınması yeterli ?

Aybüke
Benim içinde yeterli ablacım?
Bu arada tatlıya da çok düşkünüz gözümden kaçmıyor ?

Hobi ve Fobilerin Nelerdir?

beyazmasallar

Hobim kitap okumak, film izlemek, yürüyüş yapmak...
Fobim ise hayvanlar sadece

oX4lao.gif

AybüKe

Peki Beyza nasıl bir çocuktu?
Çocukluğuna dair aklında kalan şeyler nelerdir?

beyazmasallar

Çok sessiz sakin içine kapanık bir çocuktum aklımda kalan bir şey de yok maalesef çok iyi bir çocukluk geçirdiğim söylenemez

8aRorr.gif

Aybüke
Üzüldüm :(
İnşallah bundan sonrası iyi geçer senin için

Çocukken en büyük hayalin neydi ve o hayalini gerçekleştirebildin mi?

beyazmasallar
İnşallah abla
Çocukken ki hayalimmm hatırlayamadım abla ?olmayadabilir ?

AybüKe
Peki şimdi ki hayalin nedir
?

beyazmasallar
Şuan sadece üniversite kazanmak istiyorum
?

AybüKe
Hayırlısı bakalım ;)
Kardeşlik nasıl bir şey sence?

16O0WD.gif

beyazmasallar
İnsanın kardeşi olması bence çok güzel bir şey. Aslında sizi en iyi tanıyan kişi o oluyor. Seni en iyi anlayan da o oluyor.

AybüKe

Kimileri için öyledir evet

Yapmak isteyipte yapamadığın içinde ukte kalan şeyler nelerdir?

oX4l4k.gif

beyazmasallar
Bir tane arkadaşım vardı bana bir yanlış yapmıştı ona yaptığı şeyi ödetemedim o içimde kaldı

AybüKe
Nasıl bir duygu olduğunu anlayabiliyorum bende çoğu şeyi ödetemedim hiç kimseye
Hangi konularda yetenekli olduğunu düşünüyorsun? Sahip olmak istediğin bir yetenek var mı?Varsa nedir?

beyazmasallar

Bu zamana kadar herhangi bir şeyde kendime yetenekli demedim ama arkadaşlarım güzel konuştuğumu söylerler

dvgEAV.gif

AybüKe

Hayatta yakaladığın en büyük başarı ve başarısızlık nedir?

beyazmasallar
Bir işte başarılı olamayacağımı hissediyorsam ya da biliyorsam o ise baslamam. Bu yüzden başarısızlığım yok başarıma gelince de en son ki başarım Kpss de iyi bir puan yaptım diyebilirim

AybüKe
Elinde sihirli değneğin olsa neleri değiştirmek istersin?

16O09B.jpg

beyazmasallar

Adaletsizce olan her şeyi değiştirmek isterdim..

Hızlı Tur Bölümü

Burcunuz : Oğlak

Boy: 171 cm

Kilo: 55

Giyim tarzın: Sade ve spor

Tuttuğunuz takım: Galatasaray

Uğurlu eşyanız? Kolyem

Memleketiniz: İzmit

Yaşadığını şehir: Kocaeli

Öğrenim durumu: Lise

En sevdiğiniz renk? Siyah

En sevdiğin yemek? Makarna

En sevdiğin dondurma çeşidi? Çikolatalı

En sevdiğin tatlı? Fincan tatlısı

En sevdiğin hayvan? Köpek

En sevdiğin söz? Ben kötü biri değilim siz iyi biri olmamı haketmemişsinizdir.

En sevdiğin mevsim? Kış

Ne tür müzik dinlersiniz? Her türlü dinlerim de en çok pop ve rap

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni? Yüksek Sadakat - Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer.. Nedeniii yok aslında yıllardır dinliyorum ve hiç sıkılmadım normalde çok dinleyince sıkılırım ama bunda hiç sıkılmadım ve rahatlıyorum da bu şarkıyı dinleyince..

Sigara ve Alkol kullanıyor musunuz? Hayır

Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız? Her şeyi göze alırım. Tek şart canımdan çok sevmem lazım.

Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider? Sevmediğim şeyleri yapmasın yeter başka bir şey yapmasına gerek yok?

Kendinde değiştirmeyi istediğin şeyler? Yok ?

Sence herkes ikinci bir şansı hak eder mi? Haketmez. Çünkü gerçekten değer verseydi ilkinde yapmazdı..

En çok kullandığınız küfür ya da küfüre benzer kelime? Yok. Küfür etmeyi karaktersizlik olarak düşünüyorum bu yüzden etmem.

Şu an ruhunun olmak istediği yer? Hiç kimsenin olmadığı bir yer.

Yanında en rahat olduğun kişi? Kardeşim.

Yaptığın en büyük çılgınlık ? Yanlışlıkla erkekler tuvaletine girmiştim ??

İzlemekten keyif aldığın TV programları ve diziler neler? Aslında televizyon izlemiyorum..

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan? Annem

Hayata ve insanlara bakış açın ? Hepsine imtihan diye bakıyorum açıkçası ?

Birini aramadan önce ne söyleyeceğini kendi kendine tekrar ediyor musun? Evet ama aradığımda doğaçlama takılıyorum..?

Bir insanda değer verdiğin şeyler nelerdir? Abla insan olsun yeter..

Sabahları seni yataktan aniden ne kaldırır? Geç kalmış olmam.

Tesadüflere ve mucizelere inanır mısın? Evet.

Uyandığında ilk ne yaparsın? Tavana boş boş bakıyorumm..

Son zamanlarda kimsenin anlamasını istediğin bir şeyler yaptın mı? Artık insanların beni nasıl anladıklarını umursamıyorum. Çünkü ben ne kadar anlatırsam anlatayım kendimi onlar yine kendi bildiklerini anlıyorlar..

Kendini kaç yaşında hissediyorsun? Aslında o biraz karışık.. Ben biraz yaşımdan büyük davranıyorum, davranmak zorundaydım daha doğrusu.. Çok samimi olduklarımın yanında 5 ?, bazı yerlerde de 30 ??ama ben 18 yaşındayım..

Olmazsa olmazın? Çikolata

Yaptığın veya yapmak istediğin spor? Yaptığım basketbol,yapmak istediğim paraşüt atlama.

Günün en çok sevdiğin bölümü? Gece

Sevdiğin ve nefret ettiğin kelimeler? Moruk, gevşek, aşkım gibi kelimelerden nefret ediyorum. Bunların haricinde her kelime olabilir yani.

Kaç yastıkla uyursun? İki yastık..

Görmek istediğin yerler? Ülkem de her yer ?yurtdışında Kore bir de Mekke - Medine

Hayvan besliyor musunuz? Kuş ve balık besliyordum ama öldüler ?

Karşı cinste hoşlandığın tip? Aslında tipe bakan biri değilim bakımlı olsun bir de ahlaklı oldu mu tamam benim için.

Aşk herşeyi affeder mi sizce? Hayır ve aşka inanmam . Sevgiye inanırım

Benzetildiğiniz biri var mı? Yok.