• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beyaz topuklu ayakkabılar-hepsine bayılacaksınız:)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
En çok beğendiğim beyaz topuklu ayakkabı modellerini sizlerle paylaşacağım.
Resimlere geçmeden önce şunu söylemek istiyorum ki, beyaz ayakkabılarla beyaz oje sürülmemesi gerekiyor.:him Giysimize göre renk seçebiliriz ama ben en çok kırmızıyı yakıştırıyorum. Zaten birçok moda çekiminde de önü açık beyaz topuklu ayakkabılarla kırmızı oje kullanılıyor. Tabii daha çok zarif ve parmakları sıkıştırmayan topuklu ayakkabılar için bu geçerli bence. Ama kesinlikle beyaz oje sürmek yok, gerçekten ayakkabının bütün güzelliğini kapatıyor ve şık görünmüyor. Evet, artık ayakkabılara bakabiliriz :P

Bu oje gerçekten yakışmış. incecik ve sade ayakkabıları çok seviyorum ama sanırım bunları günlük hayatta giymek için biraz yaş almam gerekiyor. Ve hiç rahat görünmüyorlar çok şık... :uyz:
gTlqg9S.jpg

Dantelli dolgu topuklu ayakkabıya da bayıldım. =vvvFakat gelin ayakkabısı gibi duruyor, hatta galiba gerçektenten de gelin ayakkabısı bu :D ama bilek kısmı çok güzel. ancak mini etekle giyilebilir, eğer o bilek kısmını kapatırsanız bu güzelim ayakkabıya hakaret etmiş olursunuz=CC
P7i9GwB.jpg

Bu dolgu topuklu beyaz ayakkabı da çok ama çoookkk güzel... Biraz kaba duran ayakkabıları çok seviyorum çünkü bileğinizi daha ince gösteriyor ve şirin oluyor bence.

deoYnQi.jpg

Harika bir kombin. Ama beyaz ojeler hiç güzel durmamış...

FMN6nxs.jpg