Beşiktaş'ta Kasım ayı maç programı

Sentinus

Hayali bir Aslıya şiirler yazan şizofren bir Kerem
Özel üye
Not: Maçların tarih ve başlama saatleri ile oynanacağı salonlar ilgili federasyonlar tarafından değiştirilebilmektedir.
3 Kasım Salı
Boks Takım Türkiye Büyükler 1. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Bursa Atatürk Spor Salonu)

4 Kasım Çarşamba
Boks Takım Türkiye Büyükler 1. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Bursa Atatürk Spor Salonu)
13.00 Bursaspor – U-14 Akademi Takım (Vakıfköy Tesisleri)
14.00 U-21 Takım – Salzburg (Maltepe Hasan Polat Stadı)
15.00 Bursaspor – U-15 Akademi Takım (Vakıfköy Tesisleri)
20.00 Beşiktaş Sompo Japan – Szolnoki Olaj (Sinan Erdem Spor Salonu)

5 Kasım Perşembe
Boks Takım Türkiye Büyükler 1. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Bursa Atatürk Spor Salonu)
15:00Genç Hentbol Takım– Merzifon Bld.Hentbol SK (Amasya Üniversitesi Spor Salonu)
16.00 Kadın Basketbol Takım - Pieštanské Cajky (BJK Akatlar Arena)
19.00 Beşiktaş – Lokomotiv Moskova (Atatürk Olimpiyat Stadı)

6 Kasım Cuma
Boks Takım Türkiye Büyükler 1. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Bursa Atatürk Spor Salonu)
15:00 Maliye Milli Piyango –Genç Hentbol Takım(Amasya Yeni Spor Salonu)

7 Kasım Cumartesi
Boks Takım Türkiye Büyükler 1. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Bursa Atatürk Spor Salonu)
11.30 Beylerbeyi – U-14 Akademi Takım
13.00 U-16 Akademi Takım - Beylerbeyi
13.30 Beylerbeyi – U-15 Akademi Takım
14.00 Bayan Voleybol Takım – İstanbul Bş. Bld. (BJK Akatlar Arena)
14.30 Bornova Anadolu Lisesi – Erkek Voleybol Takım (Atatürk Spor Salonu)
15:00Genç Hentbol Takım– Amasya Taşova YİBO (Amasya Üniversitesi Spor Salonu)
16.00 Trabzonspor – Beşiktaş Sompo Japan (Hayri Gür Spor Salonu)

8 Kasım Pazar
11:00 Bş.Bld.Ankaraspor –Genç Hentbol Takım(Amasya Yeni Spor Salonu)
13.00 U-19 Akademi Takım - Bursaspor
13.30 Bursaspor – U-21 Takım (Vakıfköy Tesisleri)
14.00 Bucaspor – U-17 Akademi Takım
15.00 Kadın Basketbol Takım – Adana ASKİ (BJK Akatlar Arena)
20.15 Bursaspor – Beşiktaş (Bursa Atatürk Stadı)

10 Kasım Salı
Boks Takım Türkiye Büyükler 2. Grup Ferdi Boks Şampiyonası(Kastamonu)
14.00 Bayan Voleybol Takım – Seramiksan (BJK Akatlar Arena)

11 Kasım Çarşamba
Boks Takım Türkiye Büyükler 2. Grup Ferdi Boks Şampiyonası(Kastamonu)
18.00 Kadın Basketbol Takım – Adana ASKİ (BJK Akatlar Arena)
19.00 Zenit St. Petersburg – Beşiktaş Sompo Japan (Sibur Arena)

12 Kasım Perşembe
Boks Takım Türkiye Büyükler 2. Grup Ferdi Boks Şampiyonası(Kastamonu)

13 Kasım Cuma
Boks Takım Türkiye Büyükler 2. Grup Ferdi Boks Şampiyonası(Kastamonu)

14 Kasım Cumartesi
Boks Takım Türkiye Büyükler 2. Grup Ferdi Boks Şampiyonası(Kastamonu)
11.30 U-14 Akademi Takım – Fenerbahçe
13.00 Fenerbahçe – U-16 Akademi Takım
13.30 U-15 Akademi Takım - Fenerbahçe
14.00 Erkek Voleybol Takım – Halkbank (BJK Akatlar Arena)
15.00 Yeşilbayramiç – Bayan Voleybol Takım (Bayramiç Spor Salonu)
17.00 Orlen Wisla Plock – Beşiktaş Mogaz (Orlen Arena)
19.00 Beşiktaş Sompo Japan – Anadolu Efes (Sinan Erdem Spor Salonu)

15 Kasım Pazar
14.00 U-17 Akademi Takım - Boluspor
16.30 Hatay Bş. Bld. – Kadın Basketbol Takım (Antakya Spor Salonu)

17 Kasım Salı
Boks Takım Türkiye Büyükler 3. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Sivas)
19.00 Beşiktaş Mogaz – Bursa Nilüfer Belediye (Süleyman Seba Spor Salonu)

18 Kasım Çarşamba
Boks Takım Türkiye Büyükler 3. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Sivas)
14.00 Galatasaray – U-17 Akademi Takım
20.00 Beşiktaş Sompo Japan - Lietuvos Rytas Vilnius (Sinan Erdem Spor Salonu

19 Kasım Perşembe
Boks Takım Türkiye Büyükler 3. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Sivas)

20 Kasım Cuma
Boks Takım Türkiye Büyükler 3. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Sivas)
Jimnastik Takım Minikler-Küçükler Türkiye Şampiyonası (Edirne)
13.30 U-21 Takım – M. Sivasspor (BJK Nevzat Demir Tesisleri)

21 Kasım Cumartesi
Jimnastik Takım Minikler-Küçükler Türkiye Şampiyonası (Edirne)
Boks Takım Türkiye Büyükler 3. Grup Ferdi Boks Şampiyonası (Sivas)
Atletizm Takım Türkiye Kulüplerarası Bölgesel Kros LigiBursa
11.30 U-14 Akademi Takım – Pendikspor
13.00 Pendikspor – U-16 Akademi Takım
13.00 Bayan Voleybol Takım – Arkasspor (BJK Akatlar Arena)
13.30 U-15 Akademi Takım - Pendikspor
14.00 Royal Halı Gaziantep – Beşiktaş Sompo Japan (Şahinbey Spor Salonu)
15.30 Erkek Voleybol Takım – Arkasspor (BJK Akatlar Arena)
17.00 Beşiktaş Mogaz – Orlen Wisla Plock (Sinan Erdem Spor Salonu)

22 Kasım Pazar
Jimnastik Takım Minikler-Küçükler Türkiye Şampiyonası (Edirne)
13.00 M. Sivasspor – U-19 Akademi Takım
14.00 U-17 Akademi Takım – Altınordu
14.00 Yalova Engelliler – Beşiktaş RMK Marine (90. Yıl Spor Salonu)
19.00 Beşiktaş – M. Sivasspor (Atatürk Olimpiyat Stadı)

24 Kasım Salı
13.00 Anafen Koleji – Beşiktaş Mogaz (Yakacık İTO Spor Salonu)
16.00 Şahinbey Bld. – Erkek Voleybol Takım (Şahinbey Spor Salonu)
19.00 Salzburg – U-21 Takım (Untersberg Arena)

25 Kasım Çarşamba
18.00 Avtodor Saratov – Beşiktaş Sompo Japan (FOK Zvezdny Arena)

26 Kasım Perşembe
20.00 Prvo Zagreb – Beşiktaş Mogaz (Zagreb Arena)
20.00 Beşiktaş – Skenderbeu (Atatürk Olimpiyat Stadı)

28 Kasım Cumartesi
11.30 Eyüpspor – U-14 Akademi Takım
13.00 U-16 Akademi Takım - Eyüpspor
13.30 Eyüpspor – U-15 Akademi Takım
14.00 Rota Koleji – Bayan Voleybol Takım (Gazi Emir Spor Salonu)
14.00 Erkek Voleybol Takım – Galatasaray (BJK Akatlar Arena)
16.00 Beşiktaş RMK Marine – K.D.Ç. Karabükspor (Süleyman Seba Spor Salonu)
16.00 Beşiktaş Sompo Japan – Fenerbahçe (BJK Akatlar Arena)

29 Kasım Pazar
13.00 Akhisar Belediyespor – U-19 Akademi Takım
13.30 U-21 Takım – Akhisar Belediyespor (BJK Nevzat Demir Tesisleri)
14.00 Trabzonspor – U-17 Akademi Takım
15.00 Kadın Basketbol Takım – Abdullah Gül Üniversitesi (BJK Akatlar Arena)
17.00 Beşiktaş – Akhisar Belediyespor (Atatürk Olimpiyat Stadı)

Haber Kaynağı: Bjk.com.tr
 
Top