• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beşiktaş "Beşiktaş taraftarına çağrıda bulunmak istiyorum"

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Spor yazarı ve yorumcusu Hayri Ülgen, Beşiktaş’ın gündemi hakkında HABER1903’e açıklamalarda bulundu.
Ülgen, HABER1903’e yaptığı açıklamada;

-BEŞİKTAŞ TARAFTARINA ÇAĞRIDA BULUNMAK İSTİYORUM-

Beşiktaş taraftarının Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Lokomotiv Moskova maçına gelmeleri gerektiğini ifade eden Ülgen; "Beşiktaş için çok önemli bir maç. Ben inanıyorum ki Moskova'da galibiyeti elinden kaçıran Beşiktaş, burada gerçek gücünü mutlaka gösterecektir. Benim tek tesellim, Beşiktaş taraftarının maçlara gelmesi. Eğer Beşiktaş taraftarı, takımıyla beraber bütünleşmezse oyuncularla birlikte heyecanı azalmış bir takım oluyor. Beşiktaş taraftarına çağrıda bulunmak istiyorum; Beşiktaşımız girdabın içinden çıkmak ve önemli başarılar kazanmak üzere. Beşiktaş'ın size ihtiyacı var. Lütfen Lokomotiv Moskova maçında stadı doldurun ve Beşiktaş tarih yazsın. Beşiktaş bu maçtan 3 puanla ayrıldıktan sonra bu gruptan lider çıkacaktır. Çünkü Avrupa'da başarıya aç bir Beşiktaş bu sene bu özlemini giderecektir. Yeter ki taraftarlarımız bu maça gelsin ve takımını ayakta alkışlasın. Maçın son düdüğüne kadar da takımını desteklesinler." diyerek sözlerini tamamladı.
Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER