• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

berna 'dan... tuhaf olaylar=)

'katniss'

Üstat
sen yokmusun koca adammm mahkemenin yerini soruyorsun söylüyorum karşıdakii merdivene bakıp ta nerden çıkacagız sorusunu soruyorsun?????????? necisin arkadaşşş :siddetegilimi: hayır yani istiyorsan bir ip atalım tırman :himmm:

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
belki benimle mahkemelik olurmusun kemiklerimi kırarmısın babında sormuştur :) merdivene bakıp nerden gidiliyor dediğinde şuraya çık geliyorum deyip ordan yuvarlasaydın yolu kesin bulurdunuz :)

'katniss'

Üstat
mahkemelerin önbürosunu kastedip ömerin yerine ( önbüro demeye çalışan) vatandaş adamın dibisinn karekökü kingisin:D:D:DD:D:

'katniss'

Üstat
arkadaşşşşşşş ödüm koptu hanım hanımcık otururken 2 adam niye birden kafa atarlarki birbirlerineeeeeeee yüreğimmmm hop etti :utangac:

'katniss'

Üstat
olay anında müdahale eden hafif kilolu polis abiye -mübarek uçan dana gibi atladın adamın üstüne dedim:D:D:D jopla elinden zor kurtuldum adamın dibisinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ilhan abi

'katniss'

Üstat
:D:D:Darkadaş vatandaş böyle bir ezilmiş gözler kan çanağı uykuyu tutturuyorlar orucu :D galiba nerdesiniz :D:D artiz artiz diklenen :D:D abiler nerdesiniz sesi koridoru inleten lokomatif ablalar:D:D ohhhhhhhhhhhhh canıma değsin:D