Benim Yalnızlığım Sonsuzluğa!

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ne zaman ki düşler görürsün ateşli ve terli, gecen zehir olur, sabahlar gelmez. Dar olur dünya işte o zaman. Vurursun kendini boş kaldırımlara. Oysa ismin dudaklarda dolaşır, efsane olursun. Bilmezsin seni sevenin değerini, vicdanın hançerlenir. Keşke dersin bırakmasaydım. Ağlarsın, yanarsın, kim duyar sesini, kim alır seni kollarına, kim avutur bilmem. Ama pişmanlık faydasızdır artık. Sevdan yangınlara düşer, sen ağlarsın, ben yanarım...

Ne görsem, ötesinde hasret çektiğim diyar. Kavuşmak nasıl olmaz, madem ki ayrılık var...

Koskoca Şehirde Yalnızlık...

Her gerçek aşık bir bebektir meleklerin gözünde. Ve her gerçek aşık için ağlayan bir melek vardır gökyüzünde. Boşuna bakma göremezsin. Zaten görmüş olsan gitmezsin. Git, gidebildiğinin en uzak şehirlere. Git, gidebildiğin en güzel ümitlerle. Ben böyle de yaşarım toz duman, benim için üzülme. Her taraf sen dolu, anılar dolu, bu bana yeter. Şimdi git, gidebildiğin en uzak şehirlere. Git, gidebildiğin en uzak sahillere. Ben yaşarım payıma düşeni sen üzülme. Git, buralar şimdiden kül hasretinle...

ALINTIDIR!