• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Benim kirginligim aska... Sen üstüne Alinmaa

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
biliyorum konusacak birseyimiz kalmadi palasacak hic birseyimiz yokyinede yüregimden gücümün sana

yetigi yere,kadar sesleniyorum seninle konusuyorum bu gün sana olan kirginligimi rafa kaldirdim

Sevgimi aldim avuclarim arasina o.na siginiyorum.
cümlelerimi kisaltim hayata karsi hep kisa cümleler kuruyorum,,bir sen söz konusu olunca uzayip gidiyor cümlelerim kelimelerim buruk dudaklarimda egreti gülüslerim yarim
bir ihtimal gelisine sigindigimi fark etiysenengel olamadim
gurursuz ama umutlu hasretine...Bugün gönlümü hos tutmak
istiyorum,imkansiz olan her rüyaya inanasim geliyor...Bir cocuk gibi isteklerimi bastiramiyorum...calmayan telefonuma elim gidiyor
Sana halen bende oldugunu israrla yazmaya calisiyorum...Bende olan seni, hic kirmadim,degistirmedim ve hep korudum desem de, sendeki benin nasil oldugunu, gülüp gülmedigini anlamsiz bir sikintiyla merak ediyorum.
İcimdeki güzelligine inanip inanmamani artik umursamiyorum! Üsüyorum,
bu üsüme yalizligimdan geliyor ve sariyor her tarafimi...Tutunabilecegim hic bir güzellik yok,hatirlam
usanmayacagim anilarim disinda...isinabilmek icin onlara sariliyorum.Anlamsiz ve cevapsiz sorular hinzirca siritiyor,ben görmemeye calisiyorum...Düsler uzak gibi görünüyordu ama yakindi....Belki de görmeyi istemek gerekiyordu...Gözlerini ac desem kapatacakin ama kapatma gözlerini!

Kendime bir demet papatya aldim ama bakmadim falima...Gözlerimi gelislere verdim, gözlerimdeki hüzün bile seni özlemis itiraf etti

sonunda...Düsüncelerim gururlu,hayallerim ve sevdam degil...Gelseydin kendimi unutup sana kosacaktim, susturacaktim icimdeki

isyani,kavgalariin ortasinda bir günes gibi dogup isitacakim yüregini, sevincten aglayacaktim bu defa,mutluyken hemen sarhos olmusum gibi dokunacaktim,sarilacaktim. Ama gelmedin,gelemezdin belki de gelmeye de hicc niyetin yoktu aslinda...Kendimi kandirdigimi anladigimda agliyordum

Eskiden kimi sarkilarin ne kadar anlamli oldugunu düsünürken, simdi ayriligin ardindan calinan her sarki umutsuzlugumu ve sevgimi anlatiyormus gibi geliyor...Sevdigim ne cok sarki varmis, bunu senin yoklugun gösterdi bana...Her sarkida sen varsin,her yerde, her gördügüm insanda,denizde,gecede,uykumda ve uyanik gördügüm düslerin icinde...Nasil beceriyorsun her yerde olabilmeyi...Bu bir marifetse eger, neden benim yanimda degilsin ki?
Gözyaslarim asiligini yitiryor ve yenik düsüyorum sevdana...Gittin! Belki de hic gelmemistin. ben geldigini sandim...Ayak uyduramadim yorgunluguna...Dudaklarina düslerindeki öpüsü konduramadim

iinanmadigin,yenemedigin,üzerinden atlayamadigin korkularin oldum...Agladigin, bagirdigin ya da sustugun isyanin oldum, sessizce bosalan gözyaslarin,birikmisligin oldum...Yüregindeki kadin ben olmak isterken yüregine siginan ve tozlanacak olan bir aniiiii oldum.

Haketmediklerin,artik yeter dediklerin ve her seyin olmak isterken belki de hic bir seyin oldum...Söylesene ben gercekten senin neyin oldum? Sesin hep uzaklari cagiriyordu, ben üstüme alindim, sana geldim...Bilseydim bana ait olmayan bir seslenisi sahiplenir miydim hiicc??

simdi bir mevsimlik bir ask kaldi avuclarimda sadece bir mevsim yasanan ama bir ömür gibi gelen bir ask...Kalbime henüz söyleyemedim gittigini,ögrenirse onun da aci cekmesinden korkuyorum...Seni hala benimle biliyor ve seviyor ama ben kalbime ilk defa yalan söylüyorum...Gittin! Sevdamin yokluguna alisabilirim belki ama sesinin uzak yolların sonunda olması acitiyor icimi...Suskunlugun en büyük silahindi,suskunlugunla vurdun beni asil aci olan,canimi acitan unutulmak...
Söylesene unutulmak kime yakisiyor?

Unutan sen olsan da sana bile yakismiyor...

Merak etme, üstüne giydirmedim, giydiremedim bu duyguyu, unutulmayan olmak sende daha güzel duruyor...Görüyorsun iste, aska ve sana ihanet edemiyorum.
Benim kirginligim aska...
Sen üstüne Alinmaa ...