• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Benim evim =)

cemree

=)=)
V.I.P
Seninle aynı fikirdeyim canım. O güzelim balkonlar kapalı balkonlara dönüştürülüveriliyor. Aslında oradaki kapatma sebebi ne kuşlar nede temizlik asıl amaç tamamen kapalı bir alan daha kazanmaya çalışmak. Oysa zaten tamamen kapalı bir hayat yaşıyoruz. Özellikle koca beton binalarda, hava alınacak tek yer balkonken onuda kullanıma kapatıyorlar.

Kapalı alana olan bu BÜYÜK İHTİYAÇ nereden çıktı anlamıyorum ki abla. Kapatılınca da masa sandalye konuluyor. Neden o havadan kısıtlıyorlar kendilerini anlayamıyorum.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kapalı alana olan bu BÜYÜK İHTİYAÇ nereden çıktı anlamıyorum ki abla. Kapatılınca da masa sandalye konuluyor. Neden o havadan kısıtlıyorlar kendilerini anlayamıyorum.
Ya evin içi dar yada eşya fazlalıkları var diye düşünüyorum ben canım. Ha birde kapalı balkona özentide var. Bu özenti bizimkilerdede var:) o kocaman ve güzelim balkonu kapatma teşebbüslerini hep iptal ettiriyorum:) Ben direndiğim yere kadar direneceğim kapattırmamak için bakalım.

cemree

=)=)
V.I.P
Bazen kutlama için kocaman bir ağaca gerek duymazsın. Duvara çizdiğin bir silüet seni mutlu etmeye yeter onu süsler onunla girersin yeni bir yıla...

9gLMQJZ.jpg

wPwaeMO.jpg

mVFtvMi.jpg

QVMl6OW.jpg