Benim evim =)

cemree

=)=)
V.I.P
8doqqWk.jpg

pumqQfa.jpg

cemree

=)=)
V.I.P
Balkon benim için evin en önemli bölümlerinden biridir. Kocaman balkonu olup kapattıranları hiç bir zaman anlamamışımdır. Kocaman binalar içinde tek nefes alabileceğin yeri de kocaman camlarla kaplamak neden? Buna neden olarak temizlemesi zor, kuşlar geliyor gibi şeyler söyleniyor fakat bence hiç biri o alanı sımsıkı kapatmaya neden olabilecek şeyler değil. Resimlerdeki balkonları gördükçe insanın içi kıpır kıpır oluyor. Kendine ayırdığın saatte bir bardak çay içip gazeteni okuyabileceğin muhteşem bir yaşam alanına dönüştürülmüş...

7T9jg4K.jpg

2H30VRo.jpg

OzvG1YG.jpg

ExukHUn.jpg

xJSlXz7.jpg

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Balkon benim için evin en önemli bölümlerinden biridir. Kocaman balkonu olup kapattıranları hiç bir zaman anlamamışımdır. Kocaman binalar içinde tek nefes alabileceğin yeri de kocaman camlarla kaplamak neden?
Seninle aynı fikirdeyim canım. O güzelim balkonlar kapalı balkonlara dönüştürülüveriliyor. Aslında oradaki kapatma sebebi ne kuşlar nede temizlik asıl amaç tamamen kapalı bir alan daha kazanmaya çalışmak. Oysa zaten tamamen kapalı bir hayat yaşıyoruz. Özellikle koca beton binalarda, hava alınacak tek yer balkonken onuda kullanıma kapatıyorlar.