• Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...
  • Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

"Benim Dünyam" Konulu Fotoğraf Yarismasi

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
basligimizda da belirtildiği üzere konu başlığı "Benim Dünyam " .katılımcılar kendi hayatlarını lanse eden fotoğraflar ile katılımı saglayabilirler.güzel karelerin çıkacağını ve katılım oranının yüksek olacağını temenni ediyorum .

süre belirtmiyorum şimdilik .gerekli katılım sağlandığında konuyu açacağım.haydi bakalım güzel kareler bekliyorum

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Biraz zor bir konu gibi ama yine de geniş açılı oldugu için bol katılım olacak diye düşünüorummm :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
zor olacağını düşünmüyorum @dderya herkes kendini en iyi yansıtan kendini ifade eden fotoğrafı gönderecek.hatta çokkkapsamlı bir çok şey barindirabilir içinde.kimisinin dünyası bir kedi kimisinknki bir kitap kimisinin ki bir ayakkabı olabilir oldukça alternatificok.

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler.Gitti ayran oldu
Katilmaya calisacam buna umarim gelecek gunlerim bu sozumu destekler.. bol katilim olur insallah

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben uygun kareyi kafamda canlandıramadım. Nasıl bir kare yansıtabilir dünyamı. :)