• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Benim çok itirafım var

benim bir erkek arkadaşım vardı.
annesi annemi tanıyordu, aile dostuyduk sonra bir gün bana beni sevdiğini söyledi ama sınıfta herkesin ortasında
sonra bizim güvenliğimiz tanıdığı için eve almış o gün de annem babam evde değildi işten çıkmamışlardı sonra işte ben banyodan sonra üstümü giyiniyordum kapı hiç açılmış gibi değildi arkam dönüktü sonra kıyafetlerimi almak için dönüyordum beni yarı çıplak gördü buna benzer şeyleri hep yapıyor,bir keresinde beni öpmeye kalkmıştı., ondan

NEFRET EDİYORUM. :(

Anne ve babama demedim demeli miyim? Şikayet etmeli miyim? büyüklere.?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Tanışma bölümünde yazdığına göre 10 yaşındaymışsın @esrayaren2005 .
Arkadaşından rahatsız oluyorsan elbette annenle veya babanla paylaşman gerekir bunu.

çocuklar birbirlerine sevgilerini göstermek için sarılabilir, birbirlerini yanaklarından öpebilirler. Ama senin anlattığın erkek arkadaşın gibi yakınlaşma durumu büyükler arasında olur, tamam mı küçük kız :-)

Eğer ondan rahatsız oluyorsan sana yaklaşmasına izin vermemeli, bunun için biraz daha büyümeniz gerektiğini anlatmalısın ona.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
benim bir erkek arkadaşım vardı.
annesi annemi tanıyordu, aile dostuyduk sonra bir gün bana beni sevdiğini söyledi ama sınıfta herkesin ortasında
sonra bizim güvenliğimiz tanıdığı için eve almış o gün de annem babam evde değildi işten çıkmamışlardı sonra işte ben banyodan sonra üstümü giyiniyordum kapı hiç açılmış gibi değildi arkam dönüktü sonra kıyafetlerimi almak için dönüyordum beni yarı çıplak gördü buna benzer şeyleri hep yapıyor,bir keresinde beni öpmeye kalkmıştı., ondan

NEFRET EDİYORUM. :(

Anne ve babama demedim demeli miyim? Şikayet etmeli miyim? büyüklere.?

Öncelikle hoş geldin...
dderya ablan güzel özetlemiş durumu, senin için ve ne yapıp yapmaman gerektiğini aktarmış...
Kardeşim, bir ağabey tavsiyesi de benden olsun...
Daha çok küçüksün, kendine dikkat et...
Elbette ki, arkadaşça, dostça selamlaşmalar, öpme ve sarılma, özlem giderme, bayram, sevinç, üzüntü, vesaire durumlarda olağan olan, olağan sayılan bu durum, durumlar, belirtmiş olduğun durum da hele ki senin yaş ortalaman da biraz eğreti duruyor. Elbette ki rahatsız olduğunu belirtmiş sin, bu güzel. Bu durumu o arkadaşınla konuş, o hareketlerde bulunmaması, gerektiğini, eğer ki bu durum devam ederse mutlaka büyüklerin le bu durumu paylaş... Hatalar insanlar için elbet, ama yanlış olduğu bilinen bir durum ısrarla tekrarlanıyorsa ve hiç bir şey yapılmıyor ve oluruna bırakılıyorsa, bu hata olmaktan çıkar, başka bir kimliğe bürünür... Kendine dikkat et... Gerekirse, hangi konu olursa olsun, burada çok değerli ablaların ve ağabeylerin var, her şeyi danışabileceğin... Madem ki bu aileye sen de katıldın, yalnız değilsin. EMİ.

Büyümek için acele etmeyin :-) çocukluğunuzu dolu dolu yaşayın. EMİ. :-)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Sadece 10 yaşındasın ve buraya üye olup, bu kadar düzgün cümleler kurabildiğine, yazı tipini bile vurgulamak istediğin yerlere göre seçebildiğine göre çok zeki bir kızsın sen esrayaren'cim.
Ben 10 yaşındayken klavyede hangi harfin nerde olduğunu bile bilmezdim.

Aşk

-A'şk-
Özel üye
Sadece 10 yaşındasın ve buraya üye olup, bu kadar düzgün cümleler kurabildiğine, yazı tipini bile vurgulamak istediğin yerlere göre seçebildiğine göre çok zeki bir kızsın sen esrayaren'cim.
Ben 10 yaşındayken klavyede hangi harfin nerde olduğunu bile bilmezdim.
Yorumları okuyordum da bende 10 yaşında bilgisayar nedir onu bile bilmezdim, bence de çok zeki bir kız. :)