Beniiiii nasil bilirsiniz???

She

Özel Üye
Özel üye
Bence neşeli birisin forumda gördüğüm kadarıyla daha çok tanıyınca bir şeyler daha yazarım ??
??? ozaman bu yorumuu saymam bekliyorumm:P daha fazla taniyinca

Bana hep eğlenceli, modu sürekli yüksek biri gibi geliyorsun :D Reelde de öyle misin?

:P aynenn oyleyim realdede. ? hayat gulmeye neselenmeye degerr canim.
Hayatisevince guzelleser ?

Her ne kadar tanışıyor olmasakta neşeli, hoşgörülü canayakın biri olduğunu forumdaki paylaşımlarından biliyorum. Hatta yurt dışında yaşadığını ve oralarda bizleri temsil ettiğinide. :)

Neşeli insanlar etraflarına da neşe saçarlar, hemen her mesajında neşeli bir gülümseyen emoji görmek benim açımdan özel/güzel bir durum. Uzun zamandır forumda oluşun da dostluk kurmak konusunda iyi olduğunu işareti olsa gerek. Özetle pozitif biri olduğunu düşünüyorum ve iyi ki forumdasın diyorum. :)

Tesekkurler boyle dusundugun icin sizde sizlerde iyiki forumdasiniz ??? tabiki fazla gorunmeyeen tiplerdensiniz? aktif olmaniz dilegiyle dahada ?

She

Özel Üye
Özel üye
Bu konuyu açmakla iyi etmedin @She yandın sen buraya yazacağım elbette bir şeyler :D
??kotu yorum bekliyodum senden

O başkasıdır başka forum mu aaaa hiç olur mu öyle şey :D:D Nerede mutlu olunuyorsa orada olmak gerektiği ilkesi bizim için esastır. :P

Yıllar önce üye olup hala buralarda oluşun, benim için son derece anlamlı. Burada kurulan dostluklar çoğu zaman gerçek yaşamdan bile değerli hale gelebiliyor. Ben çok örneğini gördüm bunun, iyi ki buralardasın iyi ki uğramışsın ve kalmışsın bizimle, daha nice yıllar birlikte olmak dileğiyle diyorum @She ...

Bu sözlerden sonrada hemen havalara girme, gıcık yanlarını da saydırtma bana :D:D
Tesekkurler admin senin sayende bizde burdayiz :P iyiki sizlerde varsiniz . Giirerim ??? girdim bileee. daha cok eksik yanlarimi soylememisin bile . Ayip admin . Saka bi yana boyle dusundugun icin thanks ?

She

Özel Üye
Özel üye
Güleç, samimi ve sohbeti hos birisin. Iyi ki buradasin ve foruma her girdigimde gormek istediklerimdensin ?

Ayni dusunceler sanada gecerli❤
Seni nasıl biliriz seni güzel biliriz ,öncelikle Hollanda' yı sevmemenle biliriz :)
Bunun yanında kendi halinde kimseye zararı dokunmayan biri olarak biliriz ,her türlü şakayı kaldırabilen ,girdiği ortama uyum sağlayabilen ,insanlarla kolaylıkla iletişim kurabilen biri olarak biliriz :)
Ve Tebessümün dediği gibi seni burada hep görmek isteriz

Aynen sizde oyle boyle dusuncelerin icin tskler
❤ benim dusuncelerimi senin hakinda senin konunda soyleyim ?

She

Özel Üye
Özel üye
Vay vay vay demek dönüp dolaşıp tekrar geldiniz buralara. :D:D:D
Eveeet :P buralardayiz kovulana kadar
Fazla görünen tiplerden olmaya çalışırım bundan sonra ama tatillerde prensip olarak internet olayını sonlandırdım, mesai günler hemen her gün uğrarım ki geçmişte de öyle yapardım. :)

Sizleri de daha çok görmek dileğiyle. :)

Hadi bakalim? memnun kaliriz