• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni nasıl biliyorsunuz (bilmiyorsunuz)

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Çok samimi, sempatik, pozitif enerji saçıyorsun. ne zaman bir yorumunu okusam güldürüyorsun illaki :-)) çok şahsına münhasır bir abisin gg3)

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Hayata pozitif bakmayı seven, her olayda bir olumlu yan bulan biri canlanıyor kafamda seninle ilgili abi. Sevecen ve sıcak kalplisin. Aramızda kaç yaş fark var bilmiyorum ama, hiç hissettirmiyorsun. Karşında ki kaç yaşında ise onunla bir oluyorsun ki ben bayılırım böyle insanlara. İyi ki buradasın abi.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hımmm evet seni nasıl bilirim ben anlatayım.
Öncelikle özelde hiç muhabbetim olmadı forum içindeki halinle değerledirebilirim seni.

Eğlenmeyi üzülmeyi mutlu olmayı yerinde ve zamanında yapabilen bir kişiliğin var. Sayılı dürüst ve yeri geldiğindede lafını çekmeyen birisin.
Foruma çabuk alıştın ve kısa zamandada sevilenlerden oldun.
Forumda olmadıgında aranan üylerdensin.
Herkesle anlaşabilen haksızlığada hiç gelemeyensin.
Vay bayağı.yazmışım şimdilik bu kadar 😊

M

Misafir847

Ziyaretçi
Öncelikle esprilerin ile beni fazlasıyla güldürmüş birisin, hayat dolusun ve her ne kadar buna eskiden inanmasam da enerjin geçiyor herkese. Ben iyi ki tanımışım diyorum abi seni😃 ha bir de Gaziantepli olman zaten iş bitmiştir🤣

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Öncelikle esprilerin ile beni fazlasıyla güldürmüş birisin, hayat dolusun ve her ne kadar buna eskiden inanmasam da enerjin geçiyor herkese. Ben iyi ki tanımışım diyorum abi seni😃 ha bir de Gaziantepli olman zaten iş bitmiştir🤣
harika yorumun icin tesekkür ederim iyiki bende sizi tanimisim ve cok mutluyum