Beni Nasıl Bilirsiniz :))

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Beni Nasıl Bilirsiniz Arkadaşlar (Gerçi yeni üyelerden sayılırım ama olsun) :D

Olumlu yada Olumsuz Yorumları Bekliyorum :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Geldiğin günlerde pek katılımcı değildin ancak sonradan hakikaten ciddi paylaşımlar yaptın ve yapmaya devam ediyosun. Forumun demirbaşlarından olacağından tahmin ediyorum :) Seni iyi biliriz Zeynep :) Kalıcı olman dileğiyle.

wien06

V.I.P
V.I.P
Formumuzun katilimci üyelerinden birisin. Özellikle Atatürk bölümüne uzun zamandir benden baska konu ekleyen yoktu ama sen o bölüme ekledigin konularla bir abin olarak daha cok sevgimi kazandin. Iyiki bizlerle berabersin.

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Evet..Sanırsam Seni en iyi Tanıyan Benim Bu Sitede..:D
Şimde sen uyuzun Tekisin..GıcıkLık Diz boyu Sende..NeşeLisin..TripLisin..DuygusaLsın..İyi NiyetLisin..Dost CanLısısın..vs.vs Şımaracağını Biliyom..O yüzden Kesiyorum..:P
İyi ki VarSın..;)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Evet..Sanırsam Seni en iyi Tanıyan Benim Bu Sitede..:D
Şimde sen uyuzun Tekisin..GıcıkLık Diz boyu Sende..NeşeLisin..TripLisin..DuygusaLsın..İyi NiyetLisin..Dost CanLısısın..vs.vs Şımaracağını Biliyom..O yüzden Kesiyorum..:P
İyi ki VarSın..;)
Dai bi geber demediğin kaldı yaa :D Birde kısa kesecem diyor.. Dök içindekileri dert olur sonra :D

iLk_NuR

Üstat
seni uzun zamandır tanıyorum ama hiç doğrudüzgün sohbet edemedik gördüğüm kadarıyla çokiyi vede yardımsever birisin ayrıcada çok sabırLı:D