Beni Nasıl Bilirsiniz?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum, iyi ki ben de sizin gibi değerli insanlarla bir aradayım. Forumda herkesin yeri benim için ayrı ve özel birer ablam/abim/kardeşim gibisiniz 😊
Aman allahim birde kuru kuru Tesekkür ermiss hayir hayir biz bunu kabul etmiyoruz okadar Dili bir Tesekkür icinmi döktügümüzü düsünüyorsun yoksa 😀

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Aman allahim birde kuru kuru Tesekkür ermiss hayir hayir biz bunu kabul etmiyoruz okadar Dili bir Tesekkür icinmi döktügümüzü düsünüyorsun yoksa 😀
Bir gün karşılaşırsak baklava sözüm olsun o zaman ;-) :-))

Saygılı,dürüst,haksızlığa gelemeyen, forumca sevilen herkesle anlaşalir r karaktere sahip kardeşimizsin. 😊
Çok teşekkür ederim, insan insanın aynasıdır, kendi iç güzelliğinizi de anlatmışsınız :)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Hiç yabancı hissetmedigim kişilerden sanki hep buradaymış gibi :)
Çok değil bir kere kısa muhabbet etme şansımız oldu ama hissimde yanılmadığımı gördüm çok samimi biri sohbeti keyifli
Forum icinde de yaklaşımlarıyla yorumlarıyla dikkat çeken sevilen merak uyandıran isimlerden :)
Profil fotoğrafı seçimlerinden de yola çıkarsak yağmurdan dolayı :D duygusal bir insan diyebilir miyiz acaba @Sypnosis :)
İyiki buradasın ve bizimlesin 🌼