• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Son derece paylaşımcı, yaratıcı fikirleri olan, yaptığı her şeyi mükemmel yapan (mükemmeliyetçisin demi bu arada) birisin. Çok fazla sohbetimiz olmadı ama yine de tanıdığımı düşünüyorum seni. Daha etmediğimiz kavgalar ve eskitilecek yıllar var kenarda :D:D

İyi ki varsın iyi ki rastlamışsın bizim foruma. :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Son derece paylaşımcı, yaratıcı fikirleri olan, yaptığı her şeyi mükemmel yapan (mükemmeliyetçisin demi bu arada) birisin. Çok fazla sohbetimiz olmadı ama yine de tanıdığımı düşünüyorum seni. Daha etmediğimiz kavgalar ve eskitilecek yıllar var kenarda :D:D

İyi ki;;T

She

Özel Üye
Özel üye
Gelelim senin konuna :P

aktif biri tatlimi tatli iyiki burda dediklerimden =)) fazla tanimama ragmen sicak kanli kendi halinde . paylasimci =)) hep baskalarina roportaj yapiyorsun . Bir gunde seni taniyalim bence yada oyle konu goremedim ben ?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Gelelim senin konuna :P

aktif biri tatlimi tatli iyiki burda dediklerimden =)) fazla tanimama ragmen sicak kanli kendi halinde . paylasimci =)) hep baskalarina roportaj yapiyorsun . Bir gunde seni taniyalim bence yada oyle konu goremedim ben ?
Göremezsin tabii :) çünkü benimle röportaj yapacak bir baba yiğit çıkmadı buradan duyuru yapalım
Aslında Papatya yapacaktı ama o zaman ben müsait değildim öyle kaldı

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Mükemmelliyetçi olma gibi bir düşüncem yok ya
Çok fazla sohbetimiz olmadı demişssin ama daha ne sohbetimiz olacak ;;H;;H
Hakkımda pek bilmediğin bir şey kalmadı gibi

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Burada ilk sohbet etiiğim insanlardan biriydin sen ilk konuşmaya başladığım zamanlardan bu yana hep sıcak buldum seni ne zaman bir derdim olsa sana koştum ve anlattım bana hep yardımcı oldun özellikle sağlık konularında benimle o kadar ilgileniyorsun ki ciddiyim annem bile bana bu kadar ilgi göstermiyor ? sıcakkanlı, aktif, ilgili düşünceli çok hemdeee... Ablamsın iyiki varsın sen iyiki tanıdım seni iyikiiiiiiiiiiiiiiiii❤️

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Burada ilk sohbet etiiğim insanlardan biriydin sen ilk konuşmaya başladığım zamanlardan bu yana hep sıcak buldum seni ne zaman bir derdim olsa sana koştum ve anlattım bana hep yardımcı oldun özellikle sağlık konularında benimle o kadar ilgileniyorsun ki ciddiyim annem bile bana bu kadar ilgi göstermiyor ? sıcakkanlı, aktif, ilgili düşünceli çok hemdeee... Ablamsın iyiki varsın sen iyiki tanıdım seni iyikiiiiiiiiiiiiiiiii❤
Sende benim kardeşimsin cnm elimden geldiğince sana yardımcı olmaya devam edeceğim ablacım çabucak toparlanmaya bak :)

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Bir iki aylık aradan sonra foruma geldiğimde @AybüKe yle karşılaştım (Sanırsam en uzun aram bu).
İki yıldan fazladır tanıyorum. Benim için çok değerlidir bacım. Her zaman abisini sormuştur. Saygılı,dürüst,açık sözlü,sözünü sohbetini bilen hanım hanımcık bir kişiliğe sahiptir. Çekinmeden sohbet edeceğim dertleşeceğim nadir insanlardan biri. İlk tain olduğum dönemlerde uzun süre çok yoğundum ama bacım hep bana destek olmuştur. İyi ki seni tanımışım ?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Benimde tanimam icin önce bir kahve icelim sonrada uzun uzun yorum yapalim
I Love You Hearts GIF by RisuDong

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bir iki aylık aradan sonra foruma geldiğimde @AybüKe yle karşılaştım (Sanırsam en uzun aram bu).
İki yıldan fazladır tanıyorum. Benim için çok değerlidir bacım. Her zaman abisini sormuştur. Saygılı,dürüst,açık sözlü,sözünü sohbetini bilen hanım hanımcık bir kişiliğe sahiptir. Çekinmeden sohbet edeceğim dertleşeceğim nadir insanlardan biri. İlk tain olduğum dönemlerde uzun süre çok yoğundum ama bacım hep bana destek olmuştur. İyi ki seni tanımışım ?
Teşekkürler abim bi mukabele
Benimde tanimam icin önce bir kahve icelim sonrada uzun uzun yorum yapalim
I Love You Hearts GIF by RisuDong
Kahveyi içmesine içelim de daha tanıyamadın mı beni ?