Beni Nasıl Bilirsiniz ?

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
En başta Beşiktaşlıdır kendisi. Rahmetli Optik başkanın dediği gibi, "İyi bir insan olmadan, Beşiktaşlı olunmaz."
Muhabbeti neşeli ve her zaman seviyelidir. Ne zamandır buradayım, kimseyi kırdığına şahit olmadım ki çok üzerine gittiğimde oldu :D Daha ne diyeyim bilemedim şimdi. @TeBeSSüm Siyaaaaaaaah! :)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Eskiden hiç tanımazdım ama neyse ki son zamanlarda tekrar katildin aramıza ve tanıma fırsatı buldum :)
Son derece kibar, tatlı, cana yakın bitaneciksinn

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
En başta Beşiktaşlıdır kendisi. Rahmetli Optik başkanın dediği gibi, "İyi bir insan olmadan, Beşiktaşlı olunmaz."
Muhabbeti neşeli ve her zaman seviyelidir. Ne zamandır buradayım, kimseyi kırdığına şahit olmadım ki çok üzerine gittiğimde oldu :D Daha ne diyeyim bilemedim şimdi. @TeBeSSüm Siyaaaaaaaah! :)

Tesekkur ederim bu guzel düşüncelerin için @Sentinus :) ve tabi ki Beyaaaaaz :)

Eskiden hiç tanımazdım ama neyse ki son zamanlarda tekrar katildin aramıza ve tanıma fırsatı buldum :)
Son derece kibar, tatlı, cana yakın bitaneciksinn
Bilmukabele canimmm tüm güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim :sarıl

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
güzel g onullum benim kimseleri kirmaz incitmez. her zaman yerli yerinde kurduğu
cümleler ile herkesler sssever onu.başlarda bana gıcık olmuş ama neyse ki frekansı tutturduk en sonunda☺.çok seviyorum seni güzel arkadaşım umarım bütün hayallerin isteklerin hep seninle olur.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Evet... Yine güzel bir aile bireyine yorum yapacağız. Malum ortam sanal, bunu kabul ediyoruz. Ama burada ki dostlukların gerçek olduğuna inanıyorum. Ve o dostlardan biri de sensin. Eminim ki yüzünde her daim tebessüm var. Ve yine eminim ki hayata duruşun pozitif. Reelde de burada olduğun gibi cana yakın olduğunu düşünüyorum. Sırdaş olabilecek, bir karakter olduğun aşikar. İyi ki burada dediğim dostlardan birisin. Bir iyilik meleği olduğunu da düşünüyorum ayrıca. Seni seviyoruz... Sen ve şen kal. HEMİ.

T ebessümle bakar tüm sevdiklerine
E linden gelir her şey, yeteneklidir
B aşarı işlemiş tüm benliğine
E saret asla ona göre değildir
S avaşır kötülüklerle elinden geldiğince
S evgisiz, merhametsiz asla değildir
Ü zülür bir başkasının kederli haline
M ayası sağlam, kanı asildir

37d1f46795dadd7e44104a5491ac5b2b.jpg

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
güzel g onullum benim kimseleri kirmaz incitmez. her zaman yerli yerinde kurduğu
cümleler ile herkesler sssever onu.başlarda bana gıcık olmuş ama neyse ki frekansı tutturduk en sonunda☺.çok seviyorum seni güzel arkadaşım umarım bütün hayallerin isteklerin hep seninle olur.
Evet ilk zamanlar tanimadan sadece onyargiyla yaklasmisim sana utandırıyorsun beni :utangac: ama tanıdıkça aslında ne kadar iyi biri olduğunu anladım çok teşekkür ederim bu güzel düşüncelerin için seviliyosun bitanem :ahkalbim:

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Evet... Yine güzel bir aile bireyine yorum yapacağız. Malum ortam sanal, bunu kabul ediyoruz. Ama burada ki dostlukların gerçek olduğuna inanıyorum. Ve o dostlardan biri de sensin. Eminim ki yüzünde her daim tebessüm var. Ve yine eminim ki hayata duruşun pozitif. Reelde de burada olduğun gibi cana yakın olduğunu düşünüyorum. Sırdaş olabilecek, bir karakter olduğun aşikar. İyi ki burada dediğim dostlardan birisin. Bir iyilik meleği olduğunu da düşünüyorum ayrıca. Seni seviyoruz... Sen ve şen kal. HEMİ.

T ebessümle bakar tüm sevdiklerine
E linden gelir her şey, yeteneklidir
B aşarı işlemiş tüm benliğine
E saret asla ona göre değildir
S avaşır kötülüklerle elinden geldiğince
S evgisiz, merhametsiz asla değildir
Ü zülür bir başkasının kederli haline
M ayası sağlam, kanı asildir

37d1f46795dadd7e44104a5491ac5b2b.jpg
Ahh @alemdar bunlar ne güzel sözler böyle dokturmussun yine asil adam çok teşekkür ederim iyi ki varsın :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Ne desem ki şimdi...
Valla billahi seviyorum seni.. İyilik meleği..

İmkan olsa da karşılıklı oturup kqhvelerimizi yudumlarken derin sohbetler etsek...