• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz?

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Çok tanımıyorum muhabbetimiz olmadı uzaktan takip ettiğim kadarıyla eğlenceli birisin ama ardında sanki sert bir yanında var gibi.Beğenerek takip ediyorum yorumlarını konularını negatif hiç bir yönün yok şimdilik seviliyorsun :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Çok tanımıyorum muhabbetimiz olmadı uzaktan takip ettiğim kadarıyla eğlenceli birisin ama ardında sanki sert bir yanında var gibi.Beğenerek takip ediyorum yorumlarını konularını negatif hiç bir yönün yok şimdilik seviliyorsun :)
Bana ters davrananlara veya durduk yere tavır alanlara karşı sert bir tavrım var evet :)
Sevmiyorum insanların dengesizliklerini ondandır belkide.
Bana nasıl yaklaşılırsa öyle yaklaşırım insanlara genellikle :)
Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için çok tatlısın=vvv
Sende seviliyorsun mutlulukistebuuu

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Bende yazayim o zaman :) gecen yildi galiba seninle karsilasmamiz acikca soylemek gerekirse biraz soguk gelmistin ama bu son aramiza katildigindan itibaren gayet sicak, samimi ve bi o kadarda yerinde yorumlarin var kanimca :) bir de gunlugunden takip ettigim kadariyla asktan yana sanssizliklarin olmus, mutlu ol insallah :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Bende yazayim o zaman :) gecen yildi galiba seninle karsilasmamiz acikca soylemek gerekirse biraz soguk gelmistin ama bu son aramiza katildigindan itibaren gayet sicak, samimi ve bi o kadarda yerinde yorumlarin var kanimca :) bir de gunlugunden takip ettigim kadariyla asktan yana sanssizliklarin olmus, mutlu ol insallah :)
Yine canımı sıkacak birşeyler olmuştur ondandır.
Artık birşeylerin farkına varıyor insan. Dediğin gibi günlüktende belli olacagı üzere herşey üst üste geldi.
Berbat birkaç yıl geçirdim. Ama bu sene iyiyim. Yani olmasamda iyimiş gibi olmayı öğretiyor hayat.
Alışıyor bir süre sonra sanırım.
Teşekkür ederim inşllah sende çok mutlu ol mutlulukistebuuu

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Escarfe yi unutmuşsun ama ? ben seni tanıyalı çok olmuyor buraya ilk geldiğim zamanlar seni hiç görmemiştim sessiz sakin biri olduğunu düşünürdüm daha sonra yarışmalar oyunlar falan düzenlediğini gördüm ve dedim ki bu kız çok hareketli kıpır kıpır bişey işte o zaöan sevmeye başladım seni gözlerim seni arıyor sürekli ? acaba nerede diye... Uyumlu birisin ve bu özelliğini çok beğeniyorum aynı zamanda cesur ve güzel kalpli olduğunu düşünüyorum.... senden sonrada hayatımıza hareketli bir köpüş soktun ?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Eski bir konu canım hortlattım sadece :D
Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için :*
Köpüşüm daha çok büyüdü ablası kimliği bile var :D