Beni Nasıl Bilirsiniz?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
amanıııınnn ben hiç görememişim bu konulirı inanmıyorumm:M:
Nehircim seni düşündüğümde aklıma hep sağlıklı beslenme, yoga, hep gülümsemek falan geliyor. yorumların, bakış açıların ve mantıklı oluşunla insanı kendine hayran bıraktırıyorsun bence.

bu arada boncuk boncuk gözlerin diyorum :-) maaşallah sana kız
hem mantıklı ve akıllı, ne durumda ne diyeceğini iyi biliyosun.

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Pek Fazla Sohbetimiz Olmasa da Bende Yerinde Yorumları Olan , Aklı Başında , Sevecen ve Gülümsemeyi Bilen Biri Olarak Gözlemledim Seni :) Diğer Arkadaşların Yorumlarını da Okuyunca Yanılmadığımı Anladım :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
amanıııınnn ben hiç görememişim bu konulirı inanmıyorumm:M:
Nehircim seni düşündüğümde aklıma hep sağlıklı beslenme, yoga, hep gülümsemek falan geliyor. yorumların, bakış açıların ve mantıklı oluşunla insanı kendine hayran bıraktırıyorsun bence.

bu arada boncuk boncuk gözlerin diyorum :-) maaşallah sana kız
hem mantıklı ve akıllı, ne durumda ne diyeceğini iyi biliyosun.
Vaaaayy İzmirli bir hatundan böyle övgüler almak.. :P Mahcup ettin gerçekten :))
Hayatımda yoga yapmışlığım yok ama avatardan kaynaklanıyor sanırım o :D
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim burada olup seni tanıdığıma memnun oldum :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Pek Fazla Sohbetimiz Olmasa da Bende Yerinde Yorumları Olan , Aklı Başında , Sevecen ve Gülümsemeyi Bilen Biri Olarak Gözlemledim Seni :) Diğer Arkadaşların Yorumlarını da Okuyunca Yanılmadığımı Anladım :)
Çok teşekkür ederim, böyle izlenimler bırakabiliyorsam ne mutlu bana :) Daha sık sohbet etme imkanımız olur umarım :)