bence okunması gereken bir yazı.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
selamlar. bu yazıyı 15.06.2006 tarihinde sabah gazetesi güzin abla köşesinde okudum ve oldugu gibi sizinle paylaşmak istedim
merhaba güzin abla ben 22 yaşında dogu kökenli bir ailenin ilk kızlarıyım.
Artık ne paymam gerektigini bilmiyorum.
Cevap vermesen de sadece anlatmak sana içimi dökmek istiyorum.
K üçük yaşlarda akrabalarımın kızları ve oğulları tarafından defalerce fiziksel tacize uğradım. Cok korkaktım ve bunu kimseye anlatamıyordum.
Ailede şiddet gören biriydim.bu benim daha cok ürkek olmama yol actı.
İlkokul yıllarımda 5 sene boyunca sınıfta kimseyle konuşmadım hiç arkadaş edinemdim.
Hep insanlardan kactım. Her yerde aynı şey oluyordu ve ben kendimi koruyamadım hiç.
Ta ki ortaokul yıllarıma kadar
Bundan sonra açıldım ve cesaret verdi yeni bir dönem bana .Artık pek cok insanla konuşuyordum ve kimsenin bana zarar veremsine izin vermiyordum.Her tanıştıgım insan bana Hayat dolusun derdi. herkeze güvenirdim ki bunu asla degiştiremedim.
Lise yıllarımda herkez bana hayrandı. Ailemin yoksul olması beni hiç etkilemdi.
Hep kendime dikkat eden güzel diyemesemde dikkat ceken biriydim.Hayat benim için sanki gülmek demekti.
Gülmedigim o yılların acısını cıkarmak ister gibiydim.
Babam uzakta yazlık bir kasabada inşat işiyle uğraşıyordu.17 yaşındaydım onun yanına tatile gitdim.
Herkese güvenmem başıma olmadık işler actı.
Babamın işçisi babam yokken bana tecavüz etmeye calıştı yine yıkıldım ama kurtuldum elinden.
Sadece dayak yedim ve koşarak denize acıldım attım kendimi mavilige.
Suyun altında düşündüm sadece dayak yedim hiç bir şeyim yok benim dedim ve tekrar hayata döndüm kaldıgım yerden
Üniversite sınavlarını kazandım ama olmadı.Bir kız tek başına gidemez ya sana para yetiştiremezsek dediler 19 yaşında biriyle tanıştım.
Evlenmeye karar verdik ve tüm ailem akrabalarım herkezle tanıştırdım.
O da bana sahip olmaya calıştı ve başardı.1 hafta sonra hayatımdan cıktı gitdi.
Ölmek istedim bu kez ölüme cok yanaştım 1 hafta yogun bakımda kaldım ailem bana iyi davrandı ama hiç bir zaman gercegi söylemdim.
Kendimi topladım ve şu an calışıyorum. bir hukuk burosunda sekreterim.430 YTL maaşım var bir de erkek arkadaşım var.
Ona her şeyi anlatdım şimdi bana daha yakın duruyor. Yine de korkuyorum ama o bunu anlamıyor.
Bazen ayrılmak istiyorum ama aileme söylemsinden korkuyorum. duyarlarsa beni öldürürler. bana akıl verecek insanlara ihtiyacım var............................................... ..

işte buyurun yorum sizin arkadaşlar

. not cok ilgimi cekti baska bir forumdan aldim .((

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Ben ustasıyımdır beklemelerin sabrederim ama ! Sanmaki safim ne herşeye inanırım nede herşeyi sineye çekerim.. Kendime olan güvenimi kaybetmiş olsam da ne kadar sana kanım ısınsa da senden soğur ve adam gibi delikanlı gibi arkama bile bakmadan çeker giderim