'' Ben geri zekalı değilim ''

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Kabil'de kitap satan bir kız sevgilisinin geldiğini gördü, bu sırada babası da yanında duruyordu.
Kız sevgilisine, Alman yazar Yorg Daniel'in " Baban evde mi? " kitabını almaya geldin. Galiba.
Arkadaşı, hayır ben ingiliz yazar Tomas Munis'in "Seni nerde gorebilirim " kitabını almaya gelmiştim.
Kiz; o kitap yok ama Abd li yazar, Patrice Olfer in "Elma ağaçlarının altında " kitabını önerebilirim.
Arkadaşı; Çok güzel Belçika'lı yazar Jean Barner in "5 dakika sonra ararım " kitabını yarın getirebilir misin?
Kız; Memnuniyetle. Ayrıca Fransız yazar Mishel Daniel'in "Asla yanlız bırakmam " kitabını da öneririm.
Bu konuşmadan sonra babası, bunca kitap çok değil mi? Bunların hepsini okuyor mu?
Kız evet baba, o çok zeki çocuk hepsini okur.
Benim çok güzel ve sevimli kızım öyleyse ona Hollandalı yazar, Frank Martinisin "Ben geri zekalı değilim " kitabını da öner.

Ayrıca sen de, Rus yazar Muris İstankovicin "Amcan oğluyla evlenmeye hazırlan" kitabını mutlaka okumalısın.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu yaziyi az kaldi bende paylasiyordum :))) evet bende diyorum bütün herseyden haberim var ben geri zekali degilim :) anliyanlara
Cracking Up Lol GIF by reactionseditor