Ben Bu Hayata Cok Ağır Geldim

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
images

Ölümü sevecek kadar yalnızım artık. Kalbime bir çivi çaktım ve kendimi ölüme, onu kalbime astım. Kimseye elveda demiyorum, doğduğumda merhaba demediğim gibi... Doğdum ama çok büyüyemedim. Özür dilerim. Belki anlayamazsınız, belki hafif gelir size söylediklerim ama asıl ben bu hayata çok ağır geldim. Ruhumun katili sen, bedenimin katili ben... ‘Hayatın anlatamadığını ölüm anlatır mı acaba, diyorum ve gidiyorum. Acınla ölüyorum, gücenme bana... Kimseyi suçlamıyorum. Sadece hayata hiç dokunmadan, içinden kendimi çıkarıyorum.

Hayat herkes için değilmiş. Gidiyorum!

Alıntı

Son düzenleme:

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Sevmiyorum bu kadar karamasar yazıları :/ iki cümle sonrasını okuyamam okumadım bunu da :D
Bu hayata birileri için gelmiyoruz ki yaşadığımız herşey sonda sadece bizi etkiliyor son sözü insanın kendisi söylüyor yine
bana huzur vermeyen dibe çeken insanlar için kendimi heder etmem :) inadına mutlu ve huzurlu hissedecek yollar seçerim ki yaşamımda da böyle yapıyorum :D
Her dakika her an ağzım kulaklarımda gezmiyorum tabiki hatta hüzün severim ama kararında güzel fazlası insanı insanliktan çıkartır

BaYBiLgE

Özel Üye
Özel üye
olmamış bu, ne gerek var ölümü bu kadar yakın hissedip kaleme almaya,inşallah sadece yazılmış olmak için yazılmış bir yazıdır,

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Dikkat et.!
Öfken geçici olabilir,
ama etrafına verdiğin
ama etrafına verdiğin zarar mutlaka kalıcı olur.
onun için
Duvar soğuktur ama
yaslanmak için insanlardan daha güvenli..