• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Magazin Ben Bilmem Eşim Bilir'de Hoplatma Gafı

Papatya

V.I.P
V.I.P

Kanal D ekranlarında yayınlanan İlker Ayrık'ın sunuculuğunu yaptığı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' adlı yarışma programında yarışmacının gafı geceye damgasını vurdu.

Trambolde zıplama oyununa başlamadan önce Esra ve Güven çiftinin diyaloğu:

lker: 60 saniye boyunca Esra'yı 36 kez zıplatman gerekiyor

Güven: Ya ben onu her türlü hoplatırım da işte... Platform farklı.

İlker: Evet. Çok normal. Siz hayat arkadaşısınız

Güven: Yok kendisi ürkek biraz. O yüzden. Korkuturum anlamında.

DAHA ÖNCE DANSÖZ OYNATTIKLARI İÇİN CEZA ALMIŞLARDI

RTÜK, Kanal D'de yayınlanan ''Ben Bilmem Eşim Bilir'' adlı yarışma programında 200 bin TL para cezası verdi.

RTÜK'ün gerekçesi ise: dansöz oynatılıp, göğüslerine para yapıştırılması...

ÇOCUKLARIN EKRAN BAŞINDA OLDUĞU BİR SAATTE YAYINLANDI

RTÜK, 2 eylül günü Kanal D'de yayınlanan yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'in 'dansözlü' bölümünü değerlendirdi.

RTÜK, "Yarışmada dansöz çıkarıldığı, erkek yarışmacıların, dansözün göğüslerine ve kalçalarına eşlerinin yanında para takmaya çalıştığı ve bu programın çocukların ekran başında oldukları bir saatte yayınlandığı" şeklinde şikayetler geldiğini belirledi.

"ÇOCUK VE GENÇLERİN GELİŞİMİNE ZARARLI"

RTÜK'ün raporunda "Ben Bilmem Eşim Bilir' programına katılan erkek yarışmacılar, Dansöz Dora'nın göğüslerine, kalçasına ve sırtına para yapıştırmaya çalışmışlardır. Dansöze para yapıştırma görüntüleri o saatte ekran başında olma olasılığı olan çocuk ve genç kitlesinin gelişimine olumsuz etki sağlayabilecek niteliktedir'' denildi.

Yayın, ''Türk toplumunun genel ahlâk anlayışını zedeleyebilecek, ailece izlenmesi sırasında bireylerin utanma, sıkılma ve huzursuzluğa yöneltebilecek nitelikte" bulundu.

Kanal D'ye, 2012 Temmuz ayı ticari iletişim gelirinin yüzde biri oranında ve 200 bin 640 lira tutarında para cezası verildi.