Bekledim...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Sen benim içimdeki büyük sevgimi ve herşeyimi yıkarak arkana bile bakmadan gittin.

Canımın ne kadar yandığını,sensiz yapamayacağımı bildiğin halde beni bırakıp gitttin.

Senin sevgin hani çok büyüktü herşeyi göze alabilecek kadar güçlüydün peki ya bu yaşadıklarımız?? Bu ne güçlü bi sevgi nede yıkılamayacak bi sevgi değilmiş. Sen bu sevgiyi yıktın ve enkazının altında sadece beni bıraktın. Bu kadar kolaymıydı herşeyi silip arkana bile bakmadan gitmek bu sevgi için verdiğin emekler boşamıydı en ufak sorunda yerlebir olmasına izin verebilecek kadar değersiz ve küçük bi sevgimiydi? Sevgi,sevmek sadece iyi anında yanında olmak değildir. Mutsuz, umutsuz olduğu anda kendini güçsüz hissettiği anda ona en büyük destektir sevgili. Ben ne senin sevdiğin ne de sana destek biri olmama izin vermedin izin verdiğin tek şey bu büyük SEVGİNİN YIKILMASI ve koskoca bi harabeye dönmesiydi.

Elbette geçmişe baktığımda sadece mutsuzluk görmüyorum. Senle yaşadığımız güzel anılarda var hemde fazlasıyla ama şimdi canım o kadar acıyor ki onların bile üstü örtüldü. Biz birbirimize yanlış zamanda geldik ve bu sevginin bu aşkın yıkılmasına izin verdik.

Herşey çok daha farklı olabilirdi.Belki sevgimiz sonsuz ama artık yanyana gelmemiz imkansız çünkü bunu tek taraflı istemek yetmiyo ve ben artık beklemekten suskunluktan yoruldum. Sana soruyorum " sen sevgilinin gelmeyeceğini bile bile kaç geceyi onun düşü,onun gelme ümidiyle geçirebilirsin ki" benim aylardır tek düşüncem sen oldun ve bu şekilde seni bekledim peki ya sen ??? ben şu zamana kadar hep bu ümitle yaşadım. Önüme çıkan herşeyi görmemezlikten gelerek bana attığın tüm olumsuz adımları silerek , görmemezlikten gelerek bekledim,bekledim,bekledim....

Peki ya ne için bekledim?? Beni sevdiğini söyleyip ama aylarca bi adım bile atmadan bekleyen bi adamı mı, yoksa beni deli gibi sevdiğini söyleyip seni hiç bırakmayacağım diyen bi adamı mı hangisini ???? ben bu ve bunun gibi birsürü sorularla uğraşırken peki ya sen ne yapıyodun hayatını mı düzene sokmaya çalışıyodun. Peki benim senin hayatında bi önemim yok muydu da beni dışarda bıraktın.Sen bana bi adım atmış olsan herşey daha farklı olacaktı şuan kafanda büyüttüğün sorunlar bu kadar büyük bu kadar çıkılamaz olmayacaktı...

Sende benim gibi canının bi yanını eksik hissedip canım diye ağlıyor muydun?? Onu özledim bi gün gelsede bu acı bitse diyor muydun ???? Ben her geçen gün gelse; şu acım bitse,herşeyi bana anlatsa ve kaldığımız yerden ve hiç olmadı kadar birbirimize destek olup devam etsek diyerek bekledim. Beklenen bi gün gelecek seviyo dedim sevgisini hissediyorum dedim.Ama seven insan sevdiğine kıyamaz onun canının bu kadar yanmasına izin veremez,bu kadar acıyı görmemezlikten gelemezdi..

Sana ne oldu da sen benim canımın bu kadar yanmasına izin verdin. Herşeyi bi kördüğüm yaptın, ben çözmeye çalıştıkça hergeçen gün kördüğümün daha da büyümesine izin verdin. El ele verseydiktte bütün sorunları çözseydik olmaz mıydı CANIMIN İÇİ ?? Bu kadar kaçmak ve sessiz kalmak neden. Bütün bunlar Artık sevmiyorum hayatımdan çık diyemediğin için mi ??. Ben senden iki kelime bekledim ya "KAL " yada "GİT". Bunlardan birini söyleyecek gücün de yok muydu?. sorun neydi?? bensizlik de artık canını yakmıyor muydu?.

Beni sensiz , seni bensiz bırakmanın ikimizi de bu kadar mutsuz, huzursuz etmenin yada etmek zorunda kalışının sebebi neydi ??? Sevgi aşk bekletilmeye gelmez hele de ne için beklediğini bilmiyorsan. Bilseydim canımın acısını az da olsa dindirebilirdim. Sen bana karşı susarak canımın acısını daha da katladın ve içinden çıkılamaz hale getirdin.

Sana yardım etmek isteyen insanları görmemezlikten gelip elinin tersiyle ittin. Peki onların kalplerini kırdığına deydimi yada değecek mi ???? Sen bunları anladığında herşey için çoookkk geç olacak ve herşeye çok geç kalmış olacaksın. Sen de sevdiklerinin yanına geldiklerinde onlar da seni ellerinin tersiyle itiyo olacaklar yada hiç usanmadan seni hala bekliyo olacaklar. Peki sen onların kırdığın kalplarini onarabilecek güce sahip olacak misin?? Kendini affettirebilecek misin?? Bi zamanlar onların senin için bişeyler yapabilmek adına peşinden koştuğu gibi peşlerinden koşabilecek misin?? Her seferinde elinin tersiyle itildikleri halde hep o mutlu olsun ,biz yanındayız diyerek peşinde oldukları gibi sende bişeyleri düzeltmek için onların peşinde(yanında) olacak misin ?? Sen bunları yapabilecek misin???? Zamanı gelince onların seni düşündüğü gibi sen de onları düşünebilecek misin??? Canını yaksalarda onlar bunu benim onlara yaptıklarımdan dolayı yapıyolar benden uzak kalmalarının sebebi bu deyip pes etmeden yanlarında durabilecek misin? Zamanında sen CANINI görmemezlikten geldiğin gibi CANIN da senin görmemezlikten geldiğinde ben SENİ SEVİYORUM deyip yanında kalmak bişeyleri düzeltmek için çooookkkkk fazla çaba gerektirsede bunu yapabilecek misin???

Kısaca sen istenilmediğini fark etsen de sen o kişini yanında olabilecek misin???? TIPKI BENİM Bİ ZAMANLAR YAPTIĞIM GİBİ o benim canım deyip ona sımsıkı sarılabilecek misin.?? İşte sen bunları yapabilrsen senin aşkında büyüktür ve bütün engelleri aşabilecek güçtedir. Ama bunları yapmak için yapmayacaksın TAA GÖNÜLDEN YÜREKTEN İSTEYECEKSİN...

Söyle CANIMIN İÇİ; sende bu yükleri canını ne kadar yakarsa yaksın omzuna yükleyip benim yanımda olabilir miydin?? Sen benim yanımda olmak yükümü hafifletmek istediğin halde ben senden uzak kalsam da bi sebebi vardır bana gelcek herşeyi düzeltecek diye bekleyebilir miydin??? Senin SEVDİĞİNİN canının acıdığını bi çıkış bulamadığını bile bile ondan uzak kalabilr miydin? Ben kalamadım senin benden uzak kalman canımı ne kadar yaksada o mutlu olsun ben yanındayım diyerek özledim ve bekledim...

CANIMIN İÇİ;

-alıntı-