• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Bedelli askerlikte 2. Celp Bilgileri e-Devlet'te Yayımlandı

AybüKe

"Çünkü Bu Ülkede Adalette Erkek"
V.I.P
Bedelli askerlik son dakika! Bedelli askerlikte 2. celp bilgileri e-Devlet'te yayımlandı. Öte yandan Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada bedelli askerlik için 474 bin 955 kişinin başvurduğu, başvurusunu tamamlayan yükümlü sayısının ise 125 bin 344 olduğu duyuruldu

Bedelli askerlikle ilgili son dakika gelişmesi. Bedelli askerlikte 2'nci celp döneminde silah altına alınacak yükümlülerin sevk tarihleri, birlik ve yoklama bilgileri e-devlet adresinden yayımlandı.
Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada ,"Bedelli askerlik için 474 bin 955 kişi başvurdu, başvurusunu tamamlayan yükümlü sayısı ise 125 bin 344 oldu." denildi.
Milli Savunma Bakanlığı resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu.


E-DEVLET SİSTEMİNE NASIL GİRİŞ YAPILIR?
E-Devlet işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz site adresi resmi internet adresi olan www.turkiye.gov.tr adresi... Bütün e-Devlet işlemlerinizi bu siteden yapabilmeniz mümkün... Web sayfasına girdiğinizde sağ üstte bulunan giriş butonuna tıklamanız yeterli olurken, açılan sayfaya T.C. kimlik numaranız ile e-devlet şifrenizi girerek sisteme girişinizi yapabiliyorsunuz.
e-Devlet Giriş İçin Tıklayınız

Alıntı
 
Top