bazı sevdaların kadehleri doguştan kırıktır

bir uçurum gözlerim nesli tükenmiş kalbimin en ücra köşelerinde küllenmiş,kadehleri kırılan sevdalar.ihtimaller sarmış,nefesini içime çeksem soluk alamaz olur cigerlerim ,söyle hayatın mavimsi siyahı senmi müptelası oldun bu kırılan kadehlerin ben sana en başından beri deliydim . bir şarkı ritimi gibi başladı usul ince zarif bir sazın tellerinden çıkan sözler kadar aşık ve yoksundum benim olmayan senden .

Artemis

Özel Üye
Özel üye
geçmiş yıllardaki yaşantısı o insanı fazlasıyla yıpratmıştır ve geçmişin izleri her daim üstündedir insanın.kırılan bir kalbin her daim sıcak bir okşanmaya ihtiyacı vardır belkide o insan kalbi hiç okşanmamıştır @OkYaNuS

Bugün serkan bana bu değerli sözleri hediye etti bende hazır konu açılmışken paylaşmak istedim ? ama sözler efsane başarılarının devamını diliyorum hepsi birbirinden kıymetli ?

geçmiş yıllardaki yaşantısı o insanı fazlasıyla yıpratmıştır ve geçmişin izleri her daim üstündedir insanın.kırılan bir kalbin her daim sıcak bir okşanmaya ihtiyacı vardır belkide o insan kalbi hiç okşanmamıştır @OkYaNuS

Bugün serkan bana bu değerli sözleri hediye etti bende hazır konu açılmışken paylaşmak istedim ? ama sözler efsane başarılarının devamını diliyorum hepsi birbirinden kıymetli ?
teşekkür ederim @OkYaNuS sende benim için kıymetli bir insansın :)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
kimileri kaderimiz olan aşkı yaşadıgımızı söyler kimileride kendi ellerimizle kaderimizi degiştirdigimizi oysa insan kaderimiz olan aşka deilde aşkıyla kaderimizi degiştiren insanın ta kendisine aşıkatır aslında ikiside orantılıdır . peki insan neden aşka ihtiyaç duyar çünki aşk sevgi demektir bir gülüşün bir kalbi arttırması bir kalbin bin düşünceden yoksun kalıp bir düşünceye vurulması aşk tuhaf bişeydir işte kaderde öyle bazen rüyalarda yaşarız hayatı kafamız karışır aslında herşey düzenlidir bu hayatta ama biz aşkın ve kadeerin baş rolünü oynayan rollerden ibaretiz dondurulmuş bir filmin başlaması gibi .aşk güzel birşeydir işte sevmesini bilene ve saygı gösterene

Serkan bağcı...

hayat öyle birşeydirki yolun başında sevindirirken seni tükenirsin sonradan yavaş yavaş,her sabah doğan güneşin dogmaz olur gönlüne ,tenine değen degen soğuk rüzgar esmez olur artık yüregine,gözlerine çünkü bogulursun,belki düşüncelerinde belki...kendi içinde saçların dökülür yavaş yavaş sonra bir sigara yakarsın senin olupta geçen o günlere bir bakmışsın geçmiş gitmiş demekle kalırsın .satır satır düşüncelerde yazsan geri veremez hayat sana gülüşlerini sonra bir alkol şişesinde aramaya başlarsın bertaraf olmuş gülmeye hasret bir okadarda yalnız olan seni.

herkes vurulur biraz kalbinden ,herkes biraz kanar hiç ummadıgı yerden .sevmek kadına aşk adama rakıda bana yakışır çünkü unutturur bütün suretsiz yaşantımı bana,ağlamak isteyen gözlerimin bahanesi olur rakı kafam güzel der aglarım bu yüzden sarhoşluga kastım...bir sazın telleri kadar kırılgandır kadın kalbi arada okşamak lazım sevildigini bilsinki gülüşelerine vursun kırılgan kalbi.....