• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bazen Susarsın

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bazen Susarsın; Bazende Suskunluğuna Yanarsın.. Bazen Değer Verirsin Birine Ama, Bazende Onun Değersizliğine Verdiğin Değerden Utanırsın... Bazen Konuşmak, Dertleşmek İstersin Biriyle Ama Bazende İnsanların İki Yüzlülüğü Gelir Aklına, Yine Susarsın... Bazen Birinin Gözlerine Saatlarce Bakmak İstersin Ama Baktığın Gözlerin Senin Gibi Bakmadığını Görünce Başını Çevirirsin..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Benim tek suçum
Benim tek suçum insanlara güvenmekti. Hayatım boyunca samimiyete önem verdim. Değerli gördüğüm kim varsa , kendimden daha çok önemsedim. Ama şöyle bir baktığımda kendime büyük haksızlık etmişim. Bunun hesabınıda ALLAH'a başkaları yüzünden ben vereceğim. Affet kendim , tek suçlu benim.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider” diyecek. Aklına gelecek o giden ve üzüleceksin. Kabullenmeye çalışacaksın gittiğine. İstemesen de alışacaksın. Sonra gecenin sessizliğin de hayallerine dalacaksın. Ardından “Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti” diyecek şarkıda. Senin o an kalbin sıkışacak ve gecenin sessizliğini gözyaşlarınla, hıçkırıklarınla böleceksin
😔

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Sevginin büyüklüğü nerelerden neler çıkarıyor .
“Neyi neden yaptığımı, doğruluğunu ve nasıl hissettirdiğini tüm kalbimle biliyorsam eğer asla geri adım atmam. İnandığım şeyin peşinden ne pahasına olursa olsun gider ve arkasında dururum. Böyle biri olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Yarı yolda bırakılmak hiç önemli değil