• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Fenerbahçe 'Bayram bugün bayram'CAS'tan gelen haber sonrası Aziz Yıldırım böyle bağırdı

'katniss'

Üstat
:heyUzun süredir büyük sıkıntı yaşayan Fenerbahçe’de dün kara bulutlar nihayet dağıldı. Özellikle
CAS’ın Avrupa vizesini vermesi sonrasında Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki yönetim kurulunun bulunduğu bölümde başkan Aziz Yıldırım’ın sevinç haykırışları duvarlarda yankılandı.

CAS’ın kararının yazılı olarak kulübe ulaşmasından sonra yöneticiler ve kulüp personelinin yanında başkan Yıldırım sevincinden, “Bugün bayram bayram. Fenerbahçe bayramı. Gelen bu evrak zaferimizin kanıtıdır. Yarın (bugün) ikinci bayramı da yaşattıracağım. Cardozo’yu da aldıracağım ve taraftara sözümü tutacağım” diye haykırırken kararın açıklanması sonrasında televizyonlara bağlanan hukukçuların konuşmalarıyla birlikte Yıldırım’ın bu sevincinin bir anda isyana ve öfkeye dönüştüğü öğrenildi.

‘ÇILDIRTMAYIN BENi ARKADAŞ’
Hukukçuların olumsuz yorumları karşısında adeta çıldıran başkan Aziz Yıldırım’ın, “Ne diyor
bunlar?” diyerek talimatlar savurduğu ortaya çıktı. Sonrasında televizyon kanallarının yetkilileriyle konuşan başkan Yıldırım’ın, “Beni çıldırtmayın arkadaş. Bunların hepsiyle hesaplaşacağım, dava edeceğim. Yalan söylüyor bunlar, yalan. Bunları televizyonlara çıkartmayın. Fenerbahçe’nin bayramını kutlamasına engel oluyorlar. Bunlarla hukuksal anlamda uğraşırım. Siz de yanlış ve bilgisiz insanları, eksik bilgiyle yorum yapanları televizyonlara çıkartıp kamuoyunu aldatmayın” diyerek tepki gösterdiği iddia edildi.

OSCAR CARDOZO YARIN İSTANBUL’DA

‘BUNLARA KULAK ASMAYIN’
CAS’tan gelen haberle büyük bir mutluluk yaşayan Fenerbahçeli yöneticilerin keyfini hukukçuların
televizyonlarda yaptıkları yorumlar fena halde kaçırdı. Bu duruma başkan Aziz Yıldırım’ın yanı sıra sert tepki gösterenlerden biri de hukuktan sorumlu yönetici Tolga Deniz Aytöre’ydi. Aytöre Twitter hesabından Sarı-Lacivertli taraftarlara seslenerek, “Büyük Fenerbahçeliler. Bu önemli kararın gururunu sizlere yaşatmamaya çalışanlara kulak asmayın. Unutmayın ki güneşin erken battığı yerde küçük adamların büyük gölgeleri olurmuş, güneş yeniden doğana kadar” ifadelerine yer verdi.