Battlefield 3 28 Ekim de çıkacak

BeReNN

Alyam?
Özel üye
0a8VR.jpg
battlefield 3 beta
battlefield 3 oyun inceleme

Battlefield 3 28 Ekim de çıkacak
Battlefield 3 Limited Edition özel sürümü


Milyonların sabırsızlıkla beklediği Battlefield 3 Limited Edition oyununun özel sürümüne ön sipariş ile Saturn mağazalarından sahip olabileceksiniz. Oyun tutkunlarının soluksuz beklediği 28 Ekim'de, tüm dünya ile aynı anda Saturn'da satışa çıkarak, oyun severleri bir araya getirecek.
Gerçek bir savaş deneyimi yaşamak için, size en yakın Saturn mağazasına gelerek, ön sipariş standlarından sipariş verebilir, böylece 28 Ekim'de oyununuza kavuşabilirsiniz.

Savaş meydanının soğuk yüzünü yaşamak isteyen oyun tutkunlarına, Battlefield 3 Limited Edition serisinin heyecanlı içeriğini sunacak olan Saturn'dan oyunu ön sipariş ile satın alanları da sürpriz hediyeler bekliyor.

Battlefield 3 Limited Edition oyununu Saturn'dan ön sipariş ile satın alanlar, oyunun Limited Edition sürümünün bir kopyası ile birlikte ‘Back to Karkand' genişleme paketine ve ayrıca sadece Saturn müşterilerine özel indirilebilir içerik SPECACT KIT'in de sahibi olacaklar.

Battlefield 3 Limited Edition özel sürümüne sahip olan bütün oyun tutkunlarına Saturn'dan Battlefield 2'ye ait olan 4 farklı harita sunulacak; bu haritalar oyuncuların favori haritalarından seçilerek oyuna yerleştirilecek.

Battlefield 3 PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonları ile 28 Ekim 2011 tarihinde Saturn mağazalarında satışa sunulacak.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230'dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Kaynak:cnnturk.com

Battlefield 3 Oyun resimleri Battlefield 3 Oyun Görüntüleri

ajfTb.jpg


9jDKl.jpg


nd677.jpg
 
Top