• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Başın sağolsun Türkiye

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
8 yaşında annemi kaybettim yakın zamanda ise babamı kaybettim. Bunları size neden anlatıyorum derseniz yarın diye birşey yok. Eğer birilerine bir güzellik yada bir iyilik yapacaksak bugün yapalım. Çünkü yarınımız yok:( hayat bir trene binmekle başlıyor. :( Bugün yanınızda sevdikleriniz varsa kiymetini değerini bilin. Bugün o sevdiğiniz insanların değerini bilmezseniz yarın gider toprağını öpersiniz. Ben en çok kaybetmek istemediğim yeğenimi 10 gün önce kaybettim. :( Ne büyük imtihan. Demek istediğim varsa bir anneniz babanız onların kıymetini bilin. Söyleyeceklerim bu kadar güzel olan herşey gönlünüzce olsun. Hayat kısa değerini bilin sevdiklerinizin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Araf dedıklerınde çok haklisin sana katılmamak elde bile degil
Ama ölüm bizler için Topraktan geldik topraga gideceğiz. Bundan öncesi sonrası yapacağım iyilikler ve ölmüşlerimiz için bol yine du. Evet kolay degil ama sen güçlü bir insansın. Bundan sonrada güçlü olucaksın Allahım ölmüşlere mize rahmet etsın ablana çok çok geçmiş olsun allahım peygamber sabırı versin tekrardan başınız sağ olsun

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Başın sağolsun @Araf, Allah mekanlarını cennet etsin. Yakın zaman da ben de benzer acılar yaşadığımdan seni anlıyorum. Ve çok haklısın en yakınlarımızdakinin kıymetini kaybedince anlıyoruz oysa kıymet bilmek için bunu beklememek gerek. :(