Başımda Devamlı Ağrı

merhabalar, doktor arkadaslara bir sorum olacakti, yaklasik 1 yildir basimin sol kisminda, disler ve sol sakak kısmından boynuma dogru bir agri var, bunun disten kaynaklandigini düsünüp sol üstteki çürük dişimi çektirdim, o yetmedi sol alt ve üstte gömülü halde bulunan 20 lik dişlerimi çektirdim ama yine ağrı devam ediyor, sinüzitte varda ben de, sizce ne olabilir bu agrilarin kaynagi, bir de hangi uzman doktora gitmeliyim, kbb mi nöroloji mi, dayanılmaz bir agri, yardımlarınızı bekliyorum

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Merhaba..Ağrı esnasında bulantı, ışık ve ses hassasiyeti varsa migren olabilir.Sinüzit veya diş ağrısını çağrıştırmıyor.Bunun dışında gerilim tipi baş ağrısı olabilir.Nöroloji uzmanı ile görüşürseniz iyi olur.Baş ve boyun MR tetkiki problemi büyük ölçüde belirleyecektir.Geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim, en kısa zamanda bir nöroloji uzmenına gidecegim, bulantı, ışık ve ses hassasiyeti yok, kulağımda da az daha olsa bir ağrı var, MR bütün sonuçları ortaya koyar sanırım söylediğinize göre, iyi çalışmalar