• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galatasaray Barış Özbek'ten yalanlama geldi

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Galatasaraylı futbolcu Barış Özbek, çocukluğundan beri hayalini kurduğu takımda olduğunu söyledi.

Barış, kendisine ait ''barisozbek8.com'' adresli internet sitesine yaptığı değerlendirmede, son günlerde hakkında çıkan transfer haberleri ve yorumlar nedeniyle mutsuz olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

''Mutsuzluğumun sebebi sadece UEFA Kupası'ndan elenmemiz ve ligde son hafta aldığımız sonuç değil. Beni asil üzen son günlerde hakkımda yazılanlar. Son birkaç gündür benimle ilgili transfer haberleri çıkıyor her yerde. 'Werder Bremen beni istiyormuş, ben burada mutsuzmuşum...' Werder Bremen'in benimle ilgilenilmesi, tekliflerin gelmesi elbette ki gurur verici. 1,5 sezondur Galatasaray forması giyiyorum ve terimin son damlasına kadar mücadele edip Galatasarayımıza faydalı olmaya çalışıyorum. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum yerdeyim. Elbette ki bundan sonrası için de hayallerim var, ama bu burada mutsuz olduğum, gitmek istediğim anlamına gelmez. Asla ağzımdan 'Galatasaray'dan gitmek istiyorum, Galatasaray'da mutsuzum' diye bir şey çıkmadı. Kulübüme para kazandırıp, daha büyük bir kulübe gideceksem tamam, ama mutsuz olduğum için asla.''

Barış Özbek, ''Werder Bremen, Barış'ı istiyor'' şeklinde çıkan haberlerden sonra, yapılan yorumların kendisini üzdüğünü belirterek, ''Çok ağır yorumlar yapılıyor. 'Zaten Galatasaray'ın futbolcusu değilmişim. Werder Bremen beni alıp ne yapacakmış. Koşmaktan başka ne işe yararmışım...' Yazık, gerçekten yazık. Ben bunları okuduğumda gerçekten üzülüyorum. Çünkü benim tek yapmaya çalıştığım Galatasaray için faydalı olabilmek. Ama görüyorum ki bunların hiçbiri takdir edilmemiş. Neyse yine de bunları söyleyenlerin de yazanların da canları sağ olsun. Ben yine formam için mücadele etmeye, savaşmaya devam edeceğim. Beğenen beğenir, beğenmeyen beğenmez, ama herkes şunu bilsin ki ben çocukluğumdan beri Galatasaraylıyım ve nerede olursam olayım bu gerçek değişmez'' diye konuştu.