Banka Ve Çtl Sistemi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Artık forumda paylaşımlarınıza göre CTL kazanabileceğiniz bir banka sistemi mevcut. Sistem, şimdilik sadece bazı özelliklere göre CTL biriktirme ve istediğiniz üyeye %5 kesinti ile para iletme üzerine kurulu ancak yakın zamanda satın alma opsiyonları eklenecek.

CTL biriktirme kriterleri:
  • Yeni Üyelik: 100 CTL (Her yeni üye 100 CTL ile sisteme başlıyor.)
  • Günlük Giriş: 25 CTL (Her gün foruma girişte 25 CTL sistem tarafından otomatik ödenir. Günde 1 kez)
  • Konu Açma: 15 CTL
  • Mesaj Yazma: 5 CTL (En az 25 karakterden oluşan mesajlar için geçerlidir.)
  • Mesajın Beğenilmesi: 1 CTL (Mesajınız beğenildiğinde otomatik olarak 1 CTL sistem tarafından ödenir.)
  • Konudan Link Silinmesi: -5 CTL (Örneğin açılan konuda uygunsuz bir link varsa ve yöneticiler tarafından bu link silinirse hesabınızdan 5 CTL düşülür.)

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Yakın zamanda market tarzı bir eklenti ile satınalma opsiyonları eklenecek.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bu para işi ortamı bozmaz inşallah :) ben bütün paramı ihtiyacı olana bağışlamak istiyorum..nerede ve nasıl kullanacağımı bilmiyorum.cahilliğin güzelliğini yaşıyorum diyebilirim..:)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bu işin peşini bırakmam müşteri hizmetlerine kadar igderim gerekirse :)

elbette yorumsuz bizim amacımız piyasayı canlı tutup döviz girdisini kontrol altında tutarak CTL nin değer kaybetmesini engellemek ,aynı zamanda üretim ve tüketim paralelini doğru oranda seyrettirip cari açığa meyil vermemek,..(nasıl bir cevap oldu bu böyle ya :)..9

Düzenleyen yönetici: