• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Banggood hakkında bilgi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ama sanirim kalin agaclari kesmeye yetmiyor göcü testerenin ve kirilma tehlikeside var. Ama görünüs olara benimde hosuma gitmedi degil. Birde gümrük ödemek zorunda kaldinmi acaba?
Ben aslında bu konuya cevap yazmıştım her ne hikmetse kaydetmeden çıktım sanırım.

Aynen öyle kalın ağaçlar için değil ama örneğin bir pikniğe gittiğinde ya da arazide olduğunda bilek kalınlığındaki dalları kesmek, ağaç budamak gibi pratik işlerde kullanmak mümkün. Görünüşte oldukça şık, resimde görünen dışında üç adet daha uç var. Biri plastik malzeme kesimi, diğeri demir kesimi bir diğeride eğe. Sanırım odun motoru türünden testereleri eğelemek için, yukarıdaki resimdeki testere dışında kullandığım uç olmadı henüz.

Aslında gümrük vergisi gelir diye düşünmüştüm ama gelmedi. Sipariş verdiğim fiyat üzerinden Yurtiçin kargo pakıya getidr. :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Matkap testeresi için aslında görünümüne bakarak fikir sahibi olmak gibi bir gaflete düşmüşüm. :) Hafta sonu parmaktan biraz kalın yarı yaş bir dalı kesmek isterken aşağıdaki görünen demir aksam çok ince şekilde puntolanmış olduğu için ayrıldı. :) Çin işi dedikleri bu olsa gerek. :)

Matkap için testere
 

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Ha cinden alinmis hada TR de herhangi bir yerden bu gibi ucuz mallar sadece ufak tefek isler icin gecerli oluyor malesef ama Banggooda garanti var 4 Hafta gecmeden maille haber verince bozuk olan parcayi video ile görmek istiyorlar. Ve yenisini gönderiyorlar.
 
Top